מיכאיל ברישניקוב בישראל - ינואר 2016

יום שלישי, 1 בדצמבר 2015

הרקדן והשחקן המפורסם מיכאיל ברישניקוב המוכר גם מהסדרה "סקס והעיר הגדולה", יגיע לישראל עם המופע החדש שלו "ברודסקי/ברישניקוב" בחודש ינואר 2016 הקרוב ויקיים מספר הופעות במרכז סוזן דלל בתל אביב. מחיר כרטיס: החל מ-495 ש"ח. איפה מזמינים כרטיסים?


     
הרקדן והשחקן הרוסי-אמריקאי המצליח מיכאיל ברישניקוב (Mikhail Baryshnikov) יגיע לישראל במסגרת מופע סולו חדש בשם "ברודסקי/ברישניקוב" שלו ויציג מספר הופעות במרכז סוזן דלל בתל אביב במהלך חודש ינואר 2016.

לרכישת כרטיסים להופעות של מיכאל ברישניקוב בישראל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ברישניקוב הוא אחד מרקדני הבלט המצליחים והמוכרים ביותר בעולם עם קריירה מרשימה שהחלה עוד ב-1966 כאשר רקד יחד עם להקת הבלט קירוב בה הופיע עם הבלט ג'יזל. במהלך הקריירה זכה בפרסים רבים וכיהן כמנהל אומנותי של להקות הבלט המובילות בעולם. במקביל לקריירת הריקוד, ברישניקוב ידוע גם כשחקן מוביל וזכה אף להתמודד לאוסקר בזכות השתתפותו בסרט "נקודת מפנה" אך לרוב הוא מוכר בזכות השתתפותו בסדרת הטלוויזיה "סקס והעיר הגדולה" כבן זוגה של קרי בראדשו.

באוקטובר 2015, השיק ברישניקוב מופע סולו חדש המבוסס על שיריו של המשורר הרוסי הידוע יוסף ברודסקי. את המופע יצר עבור ברישניקוב מר הרמניס המכהן כמנהל האמנותי של התיאטרון החדש של ריגה שראה בברודסקי את אחד ממקורות ההשפעה האמנותיים המשמעותיים בחייו. לברישניקוב הייתה ידידות ארוכת שנים עם ברודסקי והוא השפיע רבות על יצירתו.

במופע החדש שיגיע לישראל במהלך חודש ינואר הקרוב, ידקלם ברישניקוב את השירים של ברודסקי ויפרש אותם, כשהוא לוקח את הקהל למסע במרחב דמיוני של עולם המילים הלירי והמורכב של המשורר. ההצגה "ברודסקי/ ברישניקוב" תשוחק בשפת אמו של ברודסקי, ובאמצעות המילה והתנועה תנסה לשחזר את העולם הרוחני המגוון של המשורר, העשיר בתובנות וברגשות כנים.

כרטיסים למופע של מיכאיל ברישניקוב בישראל - ינואר 2016


המופע של מיכאיל ברישניקוב בישראל יתקיים בין התאריכים 19-24 בינואר 2016 (סה"כ 6 מופעים) במרכז סוזן דלל בתל אביב. מחירי הכרטיסים נעים בין 495 ל-545 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

להלן לוח המופעים המלא של מיכאל ברישניקוב בישראל:

תל אביב-יפו מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסים
מרכז סוזן דלל - אולם סוזן דלל
רכישת כרטיסיםרוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

2 comentários:

  1. שחקן ענק!!! לא ידעתי שגם רקדן....

    השבמחק
  2. אתה טועה חמוד. צ"ל: רקדן ענק - לא ידעתי שגם שחקן!

    השבמחק

Item Reviewed: מיכאיל ברישניקוב בישראל - ינואר 2016 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

2 comentários:

אנונימי אמר/ה... 1 בדצמבר 2015 בשעה 10:18

שחקן ענק!!! לא ידעתי שגם רקדן....

אנונימי אמר/ה... 1 בדצמבר 2015 בשעה 19:35

אתה טועה חמוד. צ"ל: רקדן ענק - לא ידעתי שגם שחקן!

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: מיכאיל ברישניקוב בישראל - ינואר 2016 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top