בלט בוריס אייפמן בישראל 2018 - עם שני מופעים חדשים!

יום ראשון, 3 ביוני 2018

להקת הבלט הידועה והמצליחה של בוריס אייפמן מגיעה שוב לישראל עם שני מופעים חדשים המוקדשים לצ'ייקבוסקי ולהמלט ותציג כאן סדרת הופעות שתתקיים בחודש אוקטובר 2018 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

עונת המחול החדשה של האופרה הישראלית יוצאת לדרך ולאחר שכבר התבשרנו על בואם של להקת המחול של פינה באוש עם המופע "מזורקה פוגו" ושל להקת המחול של יורי גריגורוביץ' עם הבלט ספרטקוס, היום אנו מתבשרים על להקת מחול נוספת וידועה ביותר שכבר ביקרה אצלנו מספר גדול של פעמים. זוהי להקת הבלט של בוריס אייפמן המפורסמת עם רקדניה המעולים שיגיעו לכאן הפעם עם שני מופעים חדשים ויקיימו כאן סדרת הופעות גדולה בחודש אוקטובר 2018 הקרוב.

לרכישת כרטיסים מהירה לבלט אייפמן בישראל באמצעות קניה קלה ומאובטחת לחצו כאן 

המופע הראשון שתציג בלט אייפמן בישראל, יתקיים בין התאריכים 22 ועד ה-24 באוקטובר 2018 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב והוא נקרא "צ'ייקובסקי, בעד ונגד". המופע מציג גרסה חדשה ומודרנית לחייו הטרגדיים של המלחין הרוסי הידוע והאהוב והוא למעשה מציע דיאלוג של המלחין עם עצמו באמצעות המוסיקה הידועה שלו.
המופע השני, שייקרא "המלט רוסי", יתקיים מיד אחרי המופע הראשון בין התאריכים 25 ועד ה-27 באוקטובר 2018 גם הוא במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב. מופע זה מבוסס על הדילמה הנצחית והמפורסמת של המלט "להיות או לא להיות" ועל הנסיך הרוסי שאביו נרצח ואימו שונאת אותו. המוסיקה שתלווה את המופע, תהיה זו של בטהובן ומהלר.

בלט אייפמן בישראל - כרטיסים ולוח הופעות 2018

להקת בלט אייפמן תגיע לישראל ותופיע כאן בין התאריכים 22 ועד ה-27 באוקטובר 2018 במשכן לאומנויות הבמה/בית האופרה בתל אביב. מחירי הכרטיסים להופעה נעים כעת בין 201 ש"ח לכרטיסים הזולים ביותר ועד ל-396 ש"ח. מכירת הכרטיסים למופע "צ'ייקובסקי, בעד או נגד" מתבצעת באמצעות העמוד הזה ולמופע "המלט רוסי" באמצעות העמוד הבא.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: בלט בוריס אייפמן בישראל 2018 - עם שני מופעים חדשים! Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: בלט בוריס אייפמן בישראל 2018 - עם שני מופעים חדשים! Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top