תנאי שימוש

השימוש באתר www.kartisim-online.com מעיד על הסכמתכם לתנאים המפורטים להלן.

כל המידע המופיע באתר אודות אירועים, מסתמך על מידע שנמסר לאתר על ידי מפיקי האירועים, מארגניהם או מידע הנאסף מאתרים חיצוניים ברשת. האתר איננו נושא באחריות לכך שמידע זה הוא מידע מלא, מהימן, עדכני או אמין.

כל זכויות הקניין הרוחני באתר הנן בלעדית של בעלי האתר www.kartisim-online.com הזכויות כוללות את קוד המחשב היוצר את האתר וכן את כל סוגי הקבצים המצויים בו לרבות קבצי טקסט, סמני המסחר, גרפיקה, תמונות, מולטימדיה ותוכנות אחרות. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתם של מנהלי האתר בכתב ומראש.

אתר "כרטיסים ברשת" הינו אתר תוכן בלבד ואיננו משרד כרטיסים המוכר כרטיסים בפועל. ב-www.kartisim-online.com תמצא קישורים (link) לאתרים חיצונים שונים. העובדה שתמצא ב- www.kartisim-online.com קישור לאתר מסוים אינה מהווה אישור לכך שהמידע באתר זה מלא, מהימן, עדכני או אמין. מערכת www.kartisim-online.com אינה אחראית לתכנים שאליהם מוליכים הקישורים ואינה אחראית לכל תוצאה שתיגרם מהשימוש בהם או מהסתמכות עליהם. מערכת www.kartisim-online.com רשאית להוסיף, לשנות ולהסיר קישורים לפי שיקול דעתה המוחלט.

האתר לא ישא בכל אחריות בנוגע למידע המסחרי הקיים באתר לרבות באנרים, מודעות מסחריות, מוצרים המוצעים למכירה ו/או אחרים. האתר לא מבצע כל בדיקה באשר לאמיתותם ו/או דיוקם/ואו מהימנותם של הפרסומים. האחריות הבלעדית חלה על הגוף המפרסם. האתר לא יהווה צד לעסקה שעשויה ו/או תתבצע בין המשתמש לבין המפרסם, ולא ישא בכל אחריות לתוצאות העשויות להיגרם בשל עסקאות מסוג זה ו/או אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: תנאי שימוש Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: תנאי שימוש Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top