728x90 AdSpace

פסטיגל 2018/2019 - מי המשתתפים? ומה יהיה הנושא?

יום רביעי, 20 ביוני 2018

נועה קירל, נטע ברזילי, אביב אלוש, ריף נאמן, משה פרץ ועוד. ידיעות לא רשמיות ברשת חושפות את הכוכבים הבאים שישתתפו בפסטיגל 2018/2019 בחנוכה הקרוב וכן את נושא הפסטיגל הבא. חרושת השמועות לא עוצרת ושמות חדשים מצטרפים כמעט מדי יום. סקרנים? אתר "כרטיסים ברשת" עם כל הפרטים. כתבה מתעדכנת!

פסטיגל 2018/2019 - מי המשתתפים? ומה יהיה הנושא?
עדכון אחרון (20/6/2018 08:24): לאחר הצלחת הפסטיגל האחרון "סטורי של פסטיגל", הפקת האירוע המרכזי של חנוכה עסוקה בימים אלו בליהוקים חדשים לפסטיגל 2018/2019 וכמדי שנה, שואפים בהפקה ללהק את הכוכבים החמים ביותר של התקופה. בשנה הקודמת היו אלו כמובן סטטיק ובן אל תבורי ועומר אדם שהשתתפו ב"סטורי של פסטיגל". השנה, כך על פי הדיווחים, סירבו השלושה להמשיך לשנה נוספת.

כנסו לדף הפייסבוק שלנו (ועשו לנו לייק) כדי שתוכלו להתעדכן בזמן אמת בכל מידע חדש מפסטיגל 2018!!

כמדי שנה, שמועות וידיעות לא רשמיות על ליהוקים חדשים לפסטיגל מתחילות להתפרסם כבר בתקופה זו כאשר ההודעה הרשמית מגיעה בדרך כלל רק בסוף הקיץ. אז אילו שמועות פורסמו הפעם? מי הם הכוכבים שישתתפו בפסטיגל של 2018/19 ומהו הנושא של הפסטיגל החדש? להלן מה שידוע כרגע לפי פרסומים לא רשמיים:

אז מי (אולי) ישתתף בפסטיגל 2018?

ובכן, לפי שמועות רבות, הכוכבת החמה ביותר כיום, הלוא היא נטע ברזילי, נמצאת במגעים מתקדמים עם הפקת הפסטיגל כדי להשתתף באירוע הגדול יחד עם השיר זוכה האירוויזיון שלה כמובן "Toy". בינתיים, עוד מוקדם להתלהב שכן מנהל יחסי הציבור של ברזילי, מנחם עופר הכחיש נמרצות את השמועה.


 שיר הנושא של הפסטיגל הקודם "סטורי של פסטיגל"
שם נוסף שמופיע ברשת כמועמד די רציני לפסטיגל 2018/19 היא הזמרת נועה קירל שלפי הפרסומים, מדובר בעניין כמעט סגור. גם הזמר הצעיר מהכוכב הבא יהונתן מרגי עולה כאחד המועמדים הסופיים לפסטיגל. שמות נוספים שצצו בפרסומים שונים ברשת כמועמדים רציניים לפסטיגל הם רן דנקר (שהשתתף לפני כ-12 שנה בפסטיגל), רון נשר וגם עידן רייכל.

גם הזמר משה פרץ עלה לכותרות בפרסומים רבים ברשת כמועמד המוביל ביותר להחלפת עומר אדם בפסטיגל החדש של 2018 וגם הוא, כפי שפורסם בעיתונות ובדומה לעומר אדם, הציב כתנאי את הסירוב לעבוד בשבת. מעניין אם גם הפעם יקבל הפסטיגל את התנאי. אליאנה תדהר שמסתמנת כאחת השחקניות המתמידות ביותר בשורות הפסטיגל, כנראה תופיע גם בפסטיגל 2018.

עוד שני שמות שהוזכרו רבות ברשת ונראים כ"שמות בטוחים" שישתתפו בפסטיגל בחנוכה 2018 הקרוב, הם הצמד חנן סביון וגיא אמיר הידועים בזכות הסדרות "עספור" ו"מכתוב". כפי שפורסם באתרים רבים ברשת, השניים גם יככבו בפסטיגל הקרוב וייקחו גם חלק בכתיבתו. כאמור, כל הפרסומים אינם רשמיים ונכון לעכשיו מדובר בשמועות בלבד.

עוד כמה שמות שצצו בפרסומים לא רשמיים ברשת בימים האחרונים: השחקן הצעיר עומר חזן מהתוכנית "אחותי קפצה כיתה", ניב סולטן מהסדרה "יש לה את זה" והשחקן אורי לייזרוביץ' הידוע מהסדרות "זגורי אימפריה" ו"שבאבניקים". גם הצמד הטלוויזיוני המצליח אסי עזר ורותם סלע עלו ברשת כמועמדים רציניים וגם השחקן עופר שכטר עלה בפרסומים רבים. בחודשים הקרובים, המידע קצת יתבהר ונוכל לגלות מי מאלו אכן ייקח בסופו של דבר חלק בפסטיגל.

השחקן אביב אלוש המוכר בין היתר בזכות הסדרה "להיות איתה", עלה באחרונה כמועמד רציני מאוד לפסטיגל הקרוב וכך גם שמה של שחקנית הסדרה "כפולה" ריף נאמן. עוד פרסום לא רשמי מהשבוע האחרון, דיווח כי בהפקת הפסטיגל מתכננים להוציא לראשונה בישראל, סרט קולנוע באורך מלא שיציג את עלילת הפסטיגל הקרוב וכי הוא אמור לצאת כבר בחודש אוגוסט הקרוב. נמתין בסבלנות.

גם נושא הפסטיגל החדש של 2018/19 עלה בפרסומים ברשת ובאתר פרוגי למשל, מדווחים כי הפסטיגל השנה יעסוק בקבוצת ילדים של חברי עבר של להקת בנים ידועה, שמחליטה להקים להקה חדשה משלהם. נזכיר שוב, כי מדובר בשלב זה בשמועות בלבד ולא בידיעות רשמיות.

פסטיגל 2018/2019 - מתי יתחילו המופעים?

אמנם מדובר באירוע רחוק מאוד שמתקיים רק בתקופת חנוכה, אבל ממודעה שפורסמה בדף הפייסבוק הרשמי של הפסטיגל, המחפשת אחר רקדנים חדשים לפסטיגל, פורסמו תאריכי החזרות, הצילומים וגם תאריכי המופעים שיתקיימו לפי המודעה בין התאריכים 13 בנובמבר 2018 ועד ה-10 בינואר 2019.

המשיכו לעקוב אחרינו בדף הפייסבוק שלנו כדי להתעדכן בכל מידע חדש הקשור בפסטיגל 2018/2019.


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: פסטיגל 2018/2019 - מי המשתתפים? ומה יהיה הנושא? Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: פסטיגל 2018/2019 - מי המשתתפים? ומה יהיה הנושא? Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top