הקומה השלישית - כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2018

יום רביעי, 6 ביוני 2018

ההצגה "הקומה השלישית" בכיכובה של יונה אליאן-קשת ממשיכה להציג הופעות גם במהלך 2018. לאיפה היא תגיע ואיפה תמצאו כרטיסים מוזלים? בכתבה הבאה.

הקומה השלישית - כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2018
ההצגה "הקומה השלישית" מבית תיאטרון בית ליסין העוסקת במחאה החברתית של קיץ 2011 ובה משתתפים בין היתר יונה אליאן-קשת ואילן דר, ממשיכה להציג הופעות גם במהלך החודשים הקרובים ב-2018.

לרכישת כרטיסים מוזלים להצגה "הקומה השלישית" באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

הקומה השלישית היא דרמה חברתית המבוססת על ספרו של נבו אשכול "שלוש קומות" שזכתה לעיבוד לבמה ע"י דפנה אנגל מחרז. ההצגה מספרת על מערכת יחסים סבוכה בין זוג הורים (יונה אליאן-קשת ואילן דר), שניהם שופטים בבית המשפט, לבנם שהסתבך באירוע פלילי. 

ההצגה מתבססת על רקע המחאה החברתית של קיץ 2011, ומספרת על שופטת בדימוס המצטרפת לחבורת הצעירים האידיאליסטים שמילאו את רחובות תל אביב. היא מתוודעת אל אדם מסתורי, שמפתה אותה, ומתמודדת עם מפגש מחודש עם בנה, שנעלם מחייה בעקבות סכסוך עם בעלה, שופט מטיל מורא.

רשימת המשתתפים המלאה בהצגה: יונה אליאן קשת, אור בן מלך, אילן דר, יורם טולדנו, שלומי טפיארו, יפעת מאור, דניאל מייזלר, אביב פנקס, ישראל קוז'ינסקי ומעין רחמים.

הקומה השלישית - כרטיסים בהנחה ולוח הצגות

ההצגה תציג מופעים במהלך החודשים הקרובים בבית החייל בתל אביב. מחיר הכרטיסים בקופת בית ליסין עומד על 200 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים להצגה החל מ-81 ש"ח בלבד באמצעות האתר הבא.

להלן לוח ההופעות של ההצגה הקומה השלישית בחודשים הקרובים:

תל אביב-יפובית החייל 
רכישת כרטיסים
בית החייל 
רכישת כרטיסים
בית החייל 
רכישת כרטיסיםצילום: כפיר בולוטין

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: הקומה השלישית - כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2018 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: הקומה השלישית - כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2018 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top