"24": תערכות פסלי עץ וציורים חדשה של אריה ברקוביץ

יום ראשון, 26 באוקטובר 2014

תערוכת ציורים ופסלי חדשה בשם "24" תיפתח בתחילת חודש נובמבר הקרוב ב"מקום לאמנות" ובה יוצגו מיצירותיו של האמן אריה ברקוביץ.


תערוכת ציורים ופיסולים חדשה תיפתח בחודש הבא בחלל החדש "מקום לאמנות" בקרית המלאכה בתל אביב. התערוכה "24" של אריה ברקוביץ, מבקשת ליצור מסגרת והצעה לעיר הממוקמת בין העבר לעתיד. עשרים וארבע עבודות (22 אובייקטים פיסוליים מעץ ומחומרים תעשייתיים ו- 2 ציורים אקריליק על בד) המרמזות ליממה, יוצגו בתערוכתו החדשה של ברקוביץ. אובייקטים המצטרפים יחדיו למאגר של זמן, של קיום ושל חיים.

ברקוביץ' משבש את העובדות ואת המבנים המוכרים ומנסח הצעה למבט חדש. מתוך פסלי העץ מבצבצים החוצה אלמנטים רכים (בדים, פיסות ניילון, יריעות גומי) המבקשים לפרוץ החוצה ולעמוד על התלישות ועל הזרות שבין החומרים, לחבר בין האלמנטים, ולחפש גאולה. שני ציורים של שמש ושל ירח יתלו זה מול זה כמסגרת של זמן ושל מקום לאובייקטים. 

סדרת העבודות החדשה של אריה ברקוביץ' ממשיכה את עיסוקו במחקר ובהפשטה של אורבאניות. "ה"עיר" של ברקוביץ' היא עיר מתעתעת. היא נשענת על מבנים, על פורמליזם המתכתב עם אדריכלות ועל מפגש של ישן וחדש המעורר זיכרון. זוהי דקונסטרוקציה של העבר ויחד עם זאת היא מסמנת כי הזיכרון הוא העתיד. הזיכרון של ברקוביץ' הוא שריר מכווץ, חלק אינטגראלי בלתי מוכחש מהחלל שבין "אמנות" ל"חיים". 

התערוכה תוצג בחלל החדש שנפתח לאחרונה, בדרום העיר, 'מקום לאמנות', בקרית המלאכה, רח' שביל המרץ 6, תל אביב, החל ממוצ"ש 8.11.14, בשעה 20:00, ועד 6.12.14.צילום: אבי אמסלם


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: "24": תערכות פסלי עץ וציורים חדשה של אריה ברקוביץ Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: "24": תערכות פסלי עץ וציורים חדשה של אריה ברקוביץ Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top