ריטה - כרטיסים ולוח הופעות 2018

יום שישי, 22 ביוני 2018

הזמרת ריטה ממשיכה עם המופע החדש שלה "ניסים שקופים" לרגל הוצאת התקליט החדש, ותגיע להופעות בזאפה אמפי שוני, בפארק ענבה במודיעין ולאמפי אשדוד עם אורחים מפתיעים. מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים? בכתבה הבאה.

הזמרת ריטה ממשיכה לרוץ עם מופע החדש והחגיגי שלה לרגל הוצאת התקליט החדש וה-12 במספר "ניסים שקופים" ותגיע במסגרתו בחודשים הקרובים להופעות מושקעות בזאפה שוני בבנימינה,אשדוד ומודיעין.
 

   
המופע שיופק מוסיקלית ע"י עמי רייס, חבר להקת כנסיית השכל, יכלול 12 מוסיקאים ויציג עיבודים מיוחדים ללהיטים החדשים של ריטה מאלבומה החדש לצד להיטי הענק שלה מהעבר. בין השירים שצפויה להציג ריטה במופעים: "חבר של פעם", "מזמן", "לא מוותרת", "עוד מעט", "בוא", "מחכה", "כובע קסמים", "נוצה ברוח", "יום חדש", "אל תפחד", עטוף ברחמים", "כתר שמש" ועוד.


ריטה - כרטיסים ולוח הופעות 2018

להלן לוח ההופעות של ריטה ל-2018:

12 ביולי 2018 - מופע בפארק ענבה במודיעין. אורח: עידן עמדי. מחיר כרטיס: 130-220 ש"ח. רכישת הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

26 ביולי 2018 - מופע באמפי פארק אשדוד. אורחת: משי קליינשטיין. מחיר כרטיס: 135 ש"ח. רכישת הכרטיסים באמצעות האתר הבא.

29 בספטמבר 2018 - מופע חוה"מ סוכות בזאפה אמפי שוני. מחיר כרטיס: 214 ש"ח. רכישת הכרטיסים באמצעות האתר הבא.*שימו לב: הפרטים יכולים להשתנות ואין האתר אחראי על הנתונים.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: ריטה - כרטיסים ולוח הופעות 2018 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: ריטה - כרטיסים ולוח הופעות 2018 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top