פסטיבל הבירה בבירה - פסטיבל ג'אז בירושלים באוקטובר 2013

יום שני, 16 בספטמבר 2013
מרכז המוסיקה ירושלים, יקיים ב-7-9 באוקטובר 2013 חגיגת ג'אז, "ג'אז ובירה בבירה". במשך שלושה ימים יתקיימו במרכז מופעים של אומני ג'אז מובילים, הרצאות, שיעסקו בהיבטים שונים בג'אז (פתוחות לקהל ללא תשלום) והמון בירה ללא הגבלה.

תושבי ירושלים יזכו לפסטיבל חדש בירושלים - "פסטיבל הבירה בבירה" שבו יוצגו מופעי ג'אז של אמני ג'אז מובילים מישראל ומהעולם. במקביל תתקיים במרכז גם סדנת ג'אז לפסנתרנים קלאסיים, הסדנה מיועדת לסטודנטים מתקדמים לפסנתר, ומטרתה להקנות גישה לעולם התוסס והצבעוני של הג'אז, טכניקות לעיבוד ולביצוע ג'אז בפסנתר, היכרות עם תולדות הג'אז, ובעיקר – התנסות מעשית בנגינה ובאלתור.

החגיגות יפתחו במופע של "שלישיית אבי אדריאן (אבי אדריאן – פסנתר, אריה וולניץ – באס,
רוני הולן – תופים), המשלב עיבודים מקוריים לניגונים יהודיים ופיוטים מהמקורות לצד שירים ישראליים וחומר מקורי פרי עטו של אדריאן. צוות הנגנים האגדי יוצר תקשורת מוסיקאלית מהפנטת על הבמה וסוחף את הקהל לחוויה שכולה התעלות , וירטואוזיות יצירתית ותחושה של שותפות ביצירת הרגע הקסום.
לפני המופע תתקיים הרצאה של ירון גוטפריד בנושא "בין הקלאסי לג'אז בפרספקטיבה אישית"ביומו השני של הפסטיבל תופיע "שלישיית תומס אנקו"- תומס אנקו (צרפת) – פסנתר, נועם ויזנברג – באס, אמיר ברסלר – תופים).לפני המופע ירצה עומר קליין בנושא "קית' ג'ראט בפריז- מסע בזמן".

הפסטיבל ייחתם בהרצאה מרתקת של רועי בן סירה, "בוסה נובה-הג'אז של ברזיל. האמנם?",
ובהופעה של ההרכב של ניתאי הרשקוביץ (ניתאי הרשקוביץ – פסנתר, אור ברקת – באס, דניאל דור – תופים) בהופעה יבוצעו קטעים מקוריים, רובם חדשים, לפסנתר סולו ולטריו רובן נכתבו על ידי הרשקוביץ  במיוחד עבור ההרכב ומופע זה ובהשראתו.

"אנו מתעסקים רובה של השנה בטיפוח של מיטב הכישרונות בתחום המוסיקה הקלאסית", אומר הד סלע, מנכ"ל המרכז, " אבל במשך שלושה ימים אנחנו משחררים את העניבות וחוגגים עם מיטב אמני הג'אז,  אנו מאמינים מאד שגם המוסיקאים הצעירים המוכשרים שלנו וגם חובבי המוסיקה הקלאסית, יכולים להרוויח המון מכך שיפתחו את ליבם ואת נפשם לסוגי מוסיקה אחרים שמשפיעים ומושפעים ממוסיקה קלאסית ומעשירים את החוויה התרבותית של כולנו"

לוח הופעות וכרטיסים

יום שני 7 באוקטובר

הרצאה - ירון גוטפריד: בין הקלאסי לג'אז בפרספקטיבה אישית
הופעה - שלישיית אבי אדריאן
יום שני, 7.10.13 הרצאה בשעה 19:00, הופעה בשעה 20:30, המרכז למוסיקה ירושלים, משכנות שאננים.

יום שלישי 8 באוקטובר

הרצאה - עומר קליין: קית' ג'ראט בפאריז, מסע בזמן
הופעה - שלישיית תומס אנקו
יום שלישי, 8.10.13 הרצאה בשעה 19:00, הופעה בשעה 20:30, המרכז למוסיקה ירושלים, משכנות שאננים.

יום רביעי 9 באוקטובר

הרצאה - רועי בן סירה: בוסה נובה- הג'אז של ברזיל. האומנם?
הופעה - ניתאי הרשקוביץ
יום רביעי, 9.10.13 הרצאה בשעה 19:00, הופעה בשעה 20:30, המרכז למוסיקה ירושלים, משכנות שאננים.

כרטיסים

כרטיס בודד: 75 ₪/ 85 ₪ . חבילה של שני מופעים לבחירה: 145 ₪ לאדם. חבילה של שלושת המופעים: 200 ₪ לאדם. בירה צוננת כלולה במחיר

רכישת כרטיסים בקופת המרכז למוסיקה ירושלים- טל. 02-6241041, א'-ה'- 10:00-17:00


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: פסטיבל הבירה בבירה - פסטיבל ג'אז בירושלים באוקטובר 2013 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: פסטיבל הבירה בבירה - פסטיבל ג'אז בירושלים באוקטובר 2013 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top