קילר ג'ו - ביקורת

יום ראשון, 25 בנובמבר 2012
ההצגה קילר ג'ו (Kiler Joe) הועלתה באולם העליון בתיאטרון הסימטה במבנה מיוחד וקסום, כשברקע הגשם כחלק מההצגה, ומחוץ לאולם שרר מזג אויר סוער וקר.

מאת: איציק גיני

קילר ג'ו נכתב ע"י המחזאי האמריקני טרייסי לטס ובויים בכישרון רב ומשובח ע"י אלירן כספי שהפיק מהשחקנים תוצאה מעולה.בשנת 2011 זכה המחזה לעיבוד קולנועי בבימויו של וויליאם פרידקין. 

קילר ג'ו היא קומדיה בלשית המתארת את משפחת סמית האב אנזל  ובנו כריס ששוכרים את קילר גו'י רוצח שכיר, בלש  שוטר במקצועו שירצח את אימו בשביל דמי הביטוח.
 
  • לרכישת כרטיסים להצגה קילר ג'ו בהנחה ובמכירה מוקדמת לחצו כאן.

אם המשפחה נפרדה מהאב והיא חיה עם בן זוגה לא הרחק מביתם, דמויות שאינם מופיעות על הבמה. האב חי עם גברת בשם שארלי בחוסר התאמה , יחד איתם מתגוררת הבת דוטי.  

הבן, האח כריס קשור לאחותו דוטי והוא נקלע לחובות בשל עיסוקו בעניני סמים, הוא נמצא בסכנת חיים בגלל החובות הגדולים שצבר. לכריס מגיע מידע שלאימו השנואה קיימת פוליסת ביטוח חיים, ובמקרה של מוות המוטב היא אחותו האהובה דוטי.

כריס מחליט על תוכנית לחיסול האם על מנת שיזכו בכספי הביטוח וכך הוא יוכל לחסל את חובותיו. הוא מזמין את השוטר/רוצח שכיר קילר ג'וי כדי שיבצע את המשימה קילר ג'ו דורש מקדמה על מנת לבצע את המשימה ובהיעדר יכולת לשלם הוא מתמקם בדירתם ולוקח את דוטי כעירבון, היא נשבית בקיסמו ונענית לחיזוריו.  

נקודת מפנה חלה לאחר שהושלמה המשימה. חברי הקאסט מבצעים עבודה נפלאה, נהדרת ומרשימה.  

אבי המשפחה, אנזל (יפתח קמינר) גילם את הדמות באופן אמין ומרשים. חברתו של האב, שארלי (רוני יניב) גילמה דמות מצויינת באופן ראוי ומבריק. הבן כריס, (דני ברוסבני) גילם באורח מדהים את דמות הבן.  

הבת דוטי, (גאיה שליטא כץ) הקפידה לגלם את הדמות באופן יאה ובנועם רב. קילר ג'ו, (חי מאור) מלבד המשימה המרכזית במחזה, חי מאור עומד במשימה בכבוד רב, ומפגין יכולת משחק מרשימה ומשובחת, משחקו ראוי ומעולה.  

התרגום סיון שטריקר מור שפה קולחת יפה וברורה. עיצוב תלבושות גני חייקין - תלבושות טובות שאפיינו את קווי האופי של הדמויות. תפאורה גאיה שליטא  כץ - עבודת העיצוב מצויינת שהתאימה לחלל הבמה. תאורה ליעד מלון - עבודה טובה שמיקדה את המתרחש על הבמה.  מוסיקה אסף בוצר - עבודה יעילה שהעניקה לצופה חיבור טוב למחזה.  

המחזה "קילר ג'ו" הוא חוויה תיאטרלית מהנה ומומלצת מאוד. ההצגה הועלתה באולם העליון בתיאטרון הסימטה במבנה מיוחד וקסום, כשברקע הגשם כחלק מההצגה, ומחוץ לאולם שרר מזג אויר סוער וקר.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: קילר ג'ו - ביקורת Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: קילר ג'ו - ביקורת Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top