הרקדן סרגיי פולונין מגיע לישראל עם המופע Sacre - כל הפרטים

יום ראשון, 9 ביוני 2019

לראשונה בישראל, הרקדן הבינלאומי ו"הילד הרע" של עולם הבלט והמחול סרגיי פולונין מגיע להופעות בישראל שיתקיימו ב-12 וב-14 בספטמבר 2019 בהיכל התרבות בתל אביב ובמרכז רפפורט בחיפה. הנה כל הפרטים.

הרקדן סרגיי פולונין מגיע לישראל עם המופע Sacre - כל הפרטים
הרקדן שכבש בסערה את עולם המחול והבלט העולמי, סרגיי פולונין (Sergei Polunin) יגיע בפעם הראשונה בחייו להופעה חגיגית בישראל ויציג כאן בהיכל התרבות בתל אביב ובמרכז רפפורט בחיפה בחודש ספטמבר 2019 הופעה מיוחדת שנתפרה במיוחד עבור מידותיו וכישוריו ע"י הכוריאוגרפית היפנית יוקה אוישי במופע שנקרא "Sacre".

הרקדן והכוכב סרגיי פולונין הוכתר מזמן כ"ילד הרע של הבלט העולמי" ולא החמיץ הזדמנות לאשש את הכינוי הזה. בגיל 19 הוא מונה לרקדן הראשי של הבלט המלכותי של לונדון והיה לרקדן הצעיר ביותר שזכה בתואר זה אי פעם. שנתיים לאחר מכן, פרש בהצהירו כי "האמן שבו גוסס". הוא קעקע את גופו, עשה סמים, השתכר במסיבות פרועות וחווה התפרצויות זעם. בסרט הדוקומנטרי והמרתק "הרקדן", אפשר ללמוד אודותיו, כשהוא גולל את סיפור חייו ואת דרך הייסורים שעבר בעלייתו אל פסגת התהילה.

פולונין נולד באוקראינה, בתקופה שבה ארצו הייתה נתונה לחוסר יציבות פוליטי ומצבה הכלכלי היה רעוע במיוחד. אמו דחפה את הילד המוכשר והגמיש להישגים – תחילה התאמן בהתעמלות קרקע, אחר כך עבר לבלט, כל זה לא בדיוק מרצונו החופשי. אביו וסבתו נסעו לעבודות שחורות בחו"ל כדי לממן את לימודיו. הוא נותר לבד עם אמו וחי בצנעה ובמשטר קפדני שכלל בעיקר שעות רבות של אימונים מדי יום. עם הזמן, המשפחה התפרקה לגמרי. אבל פולונין כבר היה כוכב צעיר – ומרדן.

בזמן האחרון עורר פולונין שערוריות בהתבטאויותיו הפוליטיות (דיוקן של פוטין מקועקע כעת על חזהו) וכן בפוסטים שוביניסטיים והומופוביים שהעלה בחשבון האינסטגרם שלו. אבל הוא נותר כוכב בלט בינלאומי שמעמדו האמנותי בלתי מעורער. כיום הוא מופיע כסולן פרילנס במיטב להקות הבלט העולמיות, בין היתר בבלט הממלכתי של בוואריה.

במרכזו של המופע Sacre יצירתה של הכוריאוגרפית היפנית יוקה אוישי, שנתפרה במיוחד למידותיו של פולונין. יצירת הסולו בוססת על הבלט הנודע של איגור סטרבינסקי "פולחן האביב" ומוקדשת לרקדן הבלט האגדי ואצלב ניז'ינסקי, שיצר את הכוריאוגרפיה המקורית למוזיקה של סטרבינסקי.

סרגיי פולונין בישראל - החל מ-255 ש"ח לכרטיס

ההופעה של סרגיי פולונין בישראל תתקיים בהיכל התרבות בת"א ב-14 בספטמבר 2019 ויומיים לפני כן ב-12 בספטמבר במרכז רפפורט בחיפה. מחיר הכרטיסים נע בין 255 ש"ח ל-495 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. הכרטיסים נמכרים באתר הבא.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: הרקדן סרגיי פולונין מגיע לישראל עם המופע Sacre - כל הפרטים Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: הרקדן סרגיי פולונין מגיע לישראל עם המופע Sacre - כל הפרטים Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top