כרטיסים לסיפור פשוט בהבימה - אפריל 2016

יום שני, 14 במרץ 2016

כרטיסים לסיפור פשוט בהבימה - אפריל 2016 תיאטרון הבימה מעלה את ההצגה "סיפור פשוט" בחודש אפריל 2016 המבוססת על ספר המופת של הסופר ש"י עגנון בהשתתפותה של יבגניה דודינה ושחקנים נוספים. כמה עולים כרטיסים ואיך מזמינים?


סיפור פשוט, אחד מהקלאסיקות של הספרות הישראלית מגיעה בגרסת תיאטרון בתיאטרון הבימה בחודש אפריל הקרוב בעיבודה של שחר פנקס ובבימויה של שיר גולדברג.

לרכישת כרטיסים להצגה סיפור פשוט בתיאטרון הבימה באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

המחזה יציג את סיפורה של בלומה נאכט, נערה יתומה, מגיעה אל בית קרוביה - ברוך מאיר וצירל הורוביץ - למצוא בביתם קורת גג. למשפחת הורוביץ בן יחיד - הירשל.  הירשל מתאהב בבלומה, אולם אמו משפיעה עליו לשאת את מינה, בתו של כפרי אמיד. הירשל אומלל בנישואיו עם מינה ולבו נתון לבלומה, אלא שמחמת חולשת אופיו, הוא נושא את סבלו בדומיה, עד שלבסוף נטרפת עליו דעתו ומעבירים אותו לבית החלמה בלמברג.  משהבריא, הוא חוזר למשפחתו. מתוך אהבה לבניו וכבוד לאם בניו, משלים הירשל עם חייו והופך לבעל בית נדיב ומעורב בין הבריות בעירו.

משתתפים בהצגה: יבגניה דודינה, שפי מרציאנו, הילה שלו, רוברטו פולק, דנה ידלין, שמעון כהן, רות לנדאו, רוברט הניג, שלומי ברטונוב ונמרוד דגן. את המוסיקה של ההצגה כתב דניאל סולומון.

כרטיסים להצגה סיפור פשוט בתאטרון הבימה - אפריל 2016


ההצגה סיפור פשוט תועלה בתיאטרון הבימה החל מ-21 באפריל 2016 באולם מסקין. מחירי הכרטיסים עומדים על 100 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים להצגה באמצעות האתר הבא.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: כרטיסים לסיפור פשוט בהבימה - אפריל 2016 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: כרטיסים לסיפור פשוט בהבימה - אפריל 2016 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top