"ציור של מילים": תערוכת חדשה במרכז למוסיקה בירושלים

יום ראשון, 26 בינואר 2014
תערוכה חדשה "ציור של מילים" מאת האמן והצייר ג'ואל קנטור תוצג במרכז למוסיקה בירושלים עד לסוף חודש מרץ 2014. הכניסה חופשית.

לראשונה, במרכז למוסיקה בירושלים תוצג התערוכה החדשה של האמן והצייר ג'ואל קנטור. בתערוכה זו מוצגות עבודות בצבע, בד, אותיות מספוג ודבק. העבודות נוצרו ב 2012 , כאשר קנטור החל לתעד (בזמן אמת ובלא תכנון מראש) את מחשבותיו המתרוצצות בראשו. היו אלה מחשבות שגרתיות במצבים יומיומיים, בסטודיו, בבית או בהליכה ברחוב. מחשבות אלו נרשמו בפנקס לשימוש מאוחר יותר.

ג'ואל קנטור נולד במונטריאול, קנדה בשנת 1948. עלה לישראל ב 1976 ועבד עשר שנים בקיבוץ. הוציא לאור ארבעה ספרי צילום העוסקים בחיים השבירים ורוויי הניגודים שיש בישראל. כמו כן, יצר סרטי וידאו המבוססים על דמויות מיוחדות שפגש בירושלים, מקום מגוריו, ותיעד את חייהן. השתתף בתערוכות יחיד ובתערוכות קבוצתיות בארץ ובחו''ל.


"ציור של מילים"

עבודות אלו מוצגות במרכז למוסיקה ירושלים, משכנות שאננים, בין התאריכים 01 בינואר  - 23 במרץ 2014  בימי א'-ה בין השעות  09:00-17:00 . הכניסה חופשית.


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: "ציור של מילים": תערוכת חדשה במרכז למוסיקה בירושלים Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: "ציור של מילים": תערוכת חדשה במרכז למוסיקה בירושלים Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top