בכורה בקאמרי: סיראנו דה ברז'ראק

יום חמישי, 26 בספטמבר 2013
ההצגה סיראנו דה ברז'ארק בכיכובם של איתי טיראן (בתפקיד סיראנו), יוסי צברי, גיא אלון ועוד, תציג השבוע בבכורה בתיאטרון הקאמרי.

ההצגה סיראנו דה ברז'ארק מספרת את הסיפור של סיראנו, בן אצולה המשרת בצבא, שהוא גבר בעל כשרונות רבים. נוסף על הצטיינותו בדו-קרב הוא גם משורר מחונן, אלא שהטבע "חנן" אותו באף כביר-מידות שגורם לו תחושת נחיתות ומונע בעדו מלהצהיר על אהבתו לרוקסאן היפה. הוא כותב לה שירים ומכתבי אהבה בשמו של חברו לגדוד, כריסטיאן יפה התואר, וכך מצליח לשבות את לבה.

לימים מבין כריסטיאן שלא יופיו הוא שקנה את ליבה של רוקסאן, אלא מכתבי האהבה המופלאים של סיראנו. הוא מפציר בחברו להתוודות על אהבתו אליה, אך לפני שהדבר יוצא לפועל כריסטיאן נהרג בקרב. רוקסאן האבלה פורשת למנזר וסיראנו נוצר את הסוד בלבו.

כשסיראנו עצמו נפצע אנושות בקרב, רוקסאן מתוודה על אהבתה אליו. המחזה היקנה למחבר את המוניטין העולמי שלו כיוצרה של קומדיה רומנטית, מרגשת, שיש בה הרבה פיוט, חוכמת לב ולא מעט הומור ושנינה, אחת מיצירות המופת של הקלאסיקה העולמית.

משתתפים בהצגה:
 
איתי טיראן, יוסי צברי, גיא אלון, עידו רוזנברג, גלעד שמואלי, כנרת לימוני, יניב ביטון, גיל ויינברג, דודו ניב, יואב לוי, טל וייס, אסף סולומון, שמחה ברבירו.

מאת אדמונד:
רוסטאנד
תרגום ועיבוד: דורי פרנס
בימוי: גלעד קמחי
תפאורה: ערן עצמון
תלבושות: אולה שבצוב
תאורה: קרן גרנק
מוסיקה: אמיר לקנר

כרטיסים להצגה סיראנו דה ברז'ארק

ההצגה תרוץ החל ממחר (27/9) ותמשיך להציג במהלך החודשים אוקטובר ונובמבר 2013. ניתן להזמין כרטיסים גם באמצעות אתר בראבו בעמוד הבא.


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: בכורה בקאמרי: סיראנו דה ברז'ראק Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: בכורה בקאמרי: סיראנו דה ברז'ראק Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top