קיזוז - הקאמרי

יום ראשון, 27 בינואר 2013
ההצגה קיזוז היא הצגה של תיאטרון הקאמרי בכיכובם של שמואל וילוז'ני ולימור גולדשטיין על סקס, בגידות וארץ ישראל השלמה. כל הפרטים ומידע על קניית כרטיסים להצגה.

כנסת ישראל, ערב הצבעה גורלית על פינוי מספר ישובים ביהודה ושומרון. העם והכנסת חצויים והמחלוקת מאיימת להתדרדר למלחמת אחים. מצב הקולות הוא של שוויון וכל קול קובע. כמה שעות לפני ההצבעה ההיסטורית נעלמים לפתע חברת הכנסת תמרה ירדן וחבר הכנסת בני שבות. כל המאמצים לאתר אותם נכשלים, לא ידוע היכן מקום הימצאם ומדוע הם נעדרים. לא סביר שיש קשר בין שתי ההיעלמויות.

השניים מתעבים אחד את השניה, מתעמתים ומשמיצים על במה אפשרית ולא מסוגלים להסכים ביניהם מה השעה. היא מהאופוזיציה, הוא מהקואליציה. היא אשה ליברלית פנויה שמאלנית ותל אביבית, הוא גבר דתי נשוי ימני ומתנחל.

זו כמובן מקריות שדווקא שניהם נעדרים מההצבעה, הרי לא יעלה על הדעת שמעבר ליריבות הפוליטית והאישית הקשה והמרה מסתתר לו סוד... ובכן נאמר זאת כך: הפוליטיקה מייצרת זיווגים מוזרים.

קומדיה ישראלית מקורית על היצרים, המזימות והפיתויים שמאחורי המליצות והקלישאות של הפוליטיקה ישראלית - מתחילה בויכוח אידיאולוגי ונגמרת כפארסה

מאת: אילן חצור
בימוי: אלון אופיר

משתתפים: שמואל וילוז'ני, לימור גולדשטיין, רוני שובל, יואב לוי, עידו רוזנברג, מורן קל ואודיה קור

כרטיסים להצגה קיזוז 

את ההצגה קיזוז אפשר לראות במהלך חודש פברואר בתיאטרון הקאמרי ובהיכל התרבות בפתח תקווה. מחיר כרטיס להצגה קיזוז נע בין 75 ל-85 ש"ח. הזמנהת כרטיסים ובירור תאריכים מדוייקים אפשר למצוא בעמוד הבא.

הנחות ומבצעים: חברת ישרכארט מציעה ללקוחותיה כרטיס לקיזוז ב-59 ש"ח בלבד.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן

  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: קיזוז - הקאמרי Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: קיזוז - הקאמרי Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top