שלומית אהרון במופע משותף עם הכל עובר חביבי ושלושת הטנורים

יום ראשון, 24 בדצמבר 2017

הזמרת שלומית אהרון יוצאת במופע חדש יחד עם להקת הכל עובר חביבי ושלושת הטנורים במסגרתו תגיע להיכל אומנויות הבמה בהרצליה בחודש מרץ הקרוב. אתר "כרטיסים ברשת" עם כל הפרטים.

שלומית אהרון חוזרת לשתף פעולה עם להקת הכל עובר חביבי הידועה, ויחד עם שלושת הטנורים שאיתם כבר הופיעה בעבר, תצא למופע חדש המשלב בין שיריה הידועים שלה לצד שירים של הלהקה ושירי קלאסיקה מעולם המוסיקה הישראלית ומעולם האופרה.

במופע, המלווה ע"י 7 נגנים, יבוצעו קטעים נבחרים מאלבומה החדש של שלומית לצד להיטי העבר הידועים של הכל עובר חביבי ושירים נבחרים מהופעתה המשותפת על שלושת הטנורים. המופע יציג בזווית חדשה חיבור בין עולם האופרה ועולם הפופ.

בין השירים שיבוצעו במופע: הלילה, מדרגות הרבנות, האורח, אדאג'יו, החגיגה נגמרת, מחרוזת להיטיי אופרה, תלוי אותי, אגדה אבודה, מחרוזת שירים נפולטניים, לילה בחוף אכזיב, תגיד לי, לה דונה אימובילה, שיר העמק, פרח הלילך, לילה בכרך, אל בורות המים, ועוד.

כרטיסים למופע המשותף של שלומית אהרון והכל עובר חביבי יחד עם שלושת הטנורים

המופע החדש יגיע להיכל אומנויות הבמה בהרצליה ב-3 במרץ 2018. מחיר הכרטיסים עומד על 175 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות האתר הבא

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: שלומית אהרון במופע משותף עם הכל עובר חביבי ושלושת הטנורים Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

פרסום תגובה

Item Reviewed: שלומית אהרון במופע משותף עם הכל עובר חביבי ושלושת הטנורים Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top