התזמורת הקאמרית הישראלית בפסטיבל "חורף של ציפורים"

יום שלישי, 5 בנובמבר 2013
התזמורת הקאמרית הישראלית, תפתח בשבוע הבא את פסטיבל חורף של ציפורים 2013, שיתקיים בגליל בגולן ובעמקים זו השנה הרביעית. 

התזמורת הקאמרית הישראלית תקיים קונצרט מיוחד במסגרת פסטיבל "חורף של ציפורים" בו ישולבו צילומי וידאו של ציפורים במעופן והוא יתקיים באחוזת דוברובין, שבעמק החולה.

מאות אלפי ציפורים חולפות בימים אלה מעל ישראל בדרכן לאפריקה, חלקן נשארות לחרוף את החורף אצלנו והציבור הישראלי מוזמן גם השנה לבוא ולחוות בצורה קצת אחרת את נדידת הציפורים. הפסטיבל שיתפרש על פני כ-ארבעה שבועות יציע לטייל הישראלי שפע של אטרקציות בבואו לצפות בציפורים באתרים השונים.
פסטיבל "חורף של ציפורים" הוא יוזמה משותפת של המשרד לפיתוח הנגב והגליל באמצעות הרשות לפיתוח הגליל, משרד התיירות, החברה להגנת הטבע, קרן קיימת לישראל, רשות הטבע והגנים, רשויות ניקוז הנחלים קישון וכנרת ועמותות התיירות בגליל בגולן ובעמקים.

במהלך ארבעה שבועות בחודשים נובמבר ודצמבר יתקיימו אירועים מיוחדים באתרים המרכזיים בגליל ובגולן: באגמון החולה בשמורת החולה, בשמורת גמלא , בשמורת שניר, באזור הכינרת, בכפר רופין, בעמק המעיינות, במאגר ברוך, בשמורת עין אפק והמרחב שבניהם.

במהלך הפסטיבל יתקיים מרוץ העגור - מרוץ במקצים שונים סביב אגמון החולה, שייט צפרות וסיורי היסטוריה באזור הכנרת, סיורים וטיולים באתרי הצפרות המובילים- סיורים מומחזים, סיורי דמדומים בשמורת החולה, סיורי זריחה ועוד.

הפסטיבל השנה מציע מספר תערוכות של צילומים וציורים בנושא ציפורים, תערוכה אחת תוצג בשמורת עין אפק, השנייה בראש פינה ושלוש נוספות ומרתקות בתל חי. כמו כן, המבקרים יוכלו ליהנות מהטבות וחבילות לינה אטרקטיביות בבתי המלון וחדרי האירוח, תפריטים מיוחדים במסעדות ועוד מגוון אטרקציות תיירותית שונות.

לצד האטרקציות הרבות שיוצעו לקהל יתקיים גם כנס צפרים בינלאומי בגליל אותו מקיימת החברה להגנת הטבע לכבוד הפסטיבל אשר אליו מגיעים עשרות צפרים מאירופה וארה"ב.

צילום: רוני זילברשטיין


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: התזמורת הקאמרית הישראלית בפסטיבל "חורף של ציפורים" Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: התזמורת הקאמרית הישראלית בפסטיבל "חורף של ציפורים" Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top