728x90 AdSpace

כל הופעות המחול של 2016: מי יגיע לכאן ומתי?

יום חמישי, 31 בדצמבר 2015

כל הופעות המחול של 2016: מי יגיע לכאן ומתי?
להקת פילובולוס, לוס ויואנקוס, ברישניקוב, מרק מוריס ועוד. אילו להקות מחול עומדות לבקר אותנו בשנה הקרובה? אתר "כרטיסים ברשת" ריכז לכם את אירועי המחול הכי שווים שמחכים לכם ב-2016. לגזור ולשמור.


שנת 2016 עומדת להיות שנה מעניינת ביותר עבור חובבי הריקוד והמחול בישראל כאשר כמה מן הלהקות המובילות ביותר בעולם עומדים לבקר אותנו כאן בארץ עם מופעים חדשים וייחודיים לצד הפקות מחול איכותיות של להקות מחול ישראליות. לקראת פתיחת השנה החדשה, אתר "כרטיסים ברשת" אסף לכם את מופעי המחול השווים והמעניינים ביותר שעומדים לפקוד אותנו בשנה הקרובה.

מיכאיל ברישניקוב - ינואר 2016


אולי אחד הרקדנים המצליחים ביותר בהיסטוריה יגיע לסדרת הופעות בישראל בינואר הקרוב. ברישניקוב, המוכר גם מהסדרה "סקס והעיר הגדולה", יגיע לישראל עם המופע החדש שלו "ברודסקי/ברישניקוב" ויציג מספר הופעות במרכז סוזן דלל בתל אביב במהלך חודש ינואר 2016.

מתי: מיכאיל ברישניקוב יופיע בישראל בין התאריכים 19-24 בינואר 2016 (סה"כ 6 מופעים) במרכז סוזן דלל בתל אביב.

מחיר כרטיסים:  מחירי הכרטיסים נעים בין 495 ל-545 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

Wet Temptations - ינואר 2016


המופע הבינלאומי Wet Temptations המשלב מופע ריקוד עם מים אמיתיים שזורמים על הבמה ועל השחקנים והרקדנים שעל הבמה, יגיע לישראל היישר מסנט פטרסבוג בחודש ינואר 2016 ויקיים הופעות בבית החייל בתל אביב ובבאר שבע וחיפה.

הלהקה מונה 11 רקדנים המתמחים במגוון של סגנונות ריקוד כגון היפ הופ, ברייקדאנס, מחול קלאסי ואף אקרובטיקה. הכוריאוגרף של המופע הוא רוסטם נדירשין שבנה בעזרת משחקי תאורה וצל וזרם אמיתי של מים מופע מחול מודרני ובידורי מושקע.

מתי: המופע ווט טמפטיישן יציג בישראל שלוש הופעות בחודש ינואר 2016 בין התאריכים 21-23/1 בבית החייל בתל אביב, מרכז רפפורט בחיפה ובמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע.

מחיר כרטיסים:  מחיר הכרטיסים נע בין 174 ל-274 ש"ח בהתאם למקומות הישיבה. מכירת הכרטיסים לכל המופעים של הלהקה מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "בראבו" בעמוד הבא.

להקת פילובולוס - ינואר 2016


להקת המחול המודרני והחדשני "פילובולוס" תגיע שוב לישראל בחודש ינואר 2016 עם מופע חדש הכולל חמש יצירות חדשות במגוון סגנונות. להקת פילובולוס היא אחת מלהקות הבלט המודרני החשובות ביותר הפועלות כיום. במופע החדש תציג הלהקה הלהקה תוכנית חדשה המורכבת מחמש יצירות שונות בסגנונות שונים.


מתי: הלהקה תופיע במהלך חודש ינואר 2016 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב ובתיאטרון ירושלים בין התאריכים 20-25 בינואר 2016.

מחיר כרטיסים:  מחיר הכרטיסים נע בין 154 ל-304 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר בראבו בעמוד הבא.

אוליאנה לופטקינה בישראל - ינואר 2016


הכוכבת והבלרינה הבינלאומית אוליאנה לופטקינה - הפרימה בלרינה של בלט מרינסקי המכונה גם "הברבור היפה", תופיע בישראל במהלך חודש ינואר 2016 בת"א, ב"ש וחיפה יחד עם סולנים מובילים מתיאטרון מרינסקי. לופטקינה היא אחת מרקדניות הבלט המפורסמות והמוערצות ביותר בעולם כבר שנים רבות עם עדת מעריצים נאמנה מכל רחבי העולם כולל מעריצים ישראלים רבים.

הפרימה בלרינה כבר הספיקה להופיע בישראל מספר פעמים בין היתר כרקדנית ראשית בבלט באגם הברבורים, ג'יזל ועוד. להופעה הנוכחית בישראל מגיעה לופטקינה עם מופע מיוחד עם סולנים מובילים שעובדים עימה בתיאטרון מרינסקי.

מתי: ההופעות של אוליאנה לופטקינה בישראל יתקיימו ב-28 בינואר במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב, ב-29 בינואר במשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע וב-30 בינואר 2016 במרכז הקונגרסים בחיפה.

מחיר כרטיסים:  מחירי הכרטיסים נעים בין 204 ל-504 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של לופטקינה בישראל מתבצעת באמצעות האתר הבא.

בלט סקפינו רוטרדאם - השעועית הגדולה - ינואר 2016


להקת בלט סקפינו אחת מלהקות המחול המובילות באירופה, תגיע לישראל במסגרת חגיגות ה-70 של הלהקה ותופיע בהרצליה ובבאר שבע בחודש ינואר הקרוב.

הלהקה מציגה כוראוגרפיה המשלבת בין סגנונות מוסיקליים מגוונים כגון ג'אז, צ'רלסטון וסטפס לצלילי מוסיקת שנות ה- 20 הסוערות על בימות ברודווי והוליווד. הלהקה תציג את המופע החדש שלה "השעועית הגדולה" של הכוריאוגרף אד ווב שמתפקד גם כמנהלה האומנותי של הלהקה.
 
מתי: ההופעות של להקת הבלט יתקיימו בין התאריכים 26-30 בינואר 2016 בהיכל אומנויות הבמה בהרצליה ובמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע.

מחיר כרטיסים:  מחירי הכרטיסים נעים בין 204 ל-284 ש"ח. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של בלט סקפינו בישראל מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מלבי: קבוצת המחול של מיומנה במופע לשיריו של מתי כספי - ינואר ופברואר 2016


קבוצת מיומנה ממשיכה עם המופע החדש שיוקדש כולו לשיריו של מתי כספי בעיבודים מיוחדים. המופע שייקרא "מלבי" נקרא על שם שני דוכני מלבי הממוקמים בלב שכונת יפו בעלי יריבות רבת שנים ובתוכם סיפור אהבה שיתמזג יחד עם שיריו של מתי כספי למופע אחד מיוחד.

את המופע יצרו יוצרי הלהקה בועז ברמן, אילון נופר וג'רלדין ברמן יחד עם כספי עצמו.

מתי: המופע יתקיים במהלך חודש ינואר 2016 בבית מיומנה בת"א וב-25 ו-27 בפברואר 2016 בתיאטרון ירושלים.

מחיר כרטיסים:  מחירי הכרטיסים מתחילים ב-169 ש"ח. מכירת הכרטיסים למופעים בתל אביב מתבצעת באמצעות אתר "איוונטים" בעמוד הבא. מכירת הכרטיסים להופעות בירושלים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

להקת המחול של מרק מוריס - פברואר 2016


הכוריאוגרף האמריקאי הידוע מרק מוריס יחזור לישראל עם להקתו לאחר זמן רב שלא הופיע כאן. הלהקה תציג 2 תוכניות חדשות ותופיע במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב במהלך חודש פברואר הקרוב.

במופע החדש שבכורתו הוצגה ביוני 2015, יציג מוריס 2 תוכניות חדשות שבמרכזן היצירה "ליפול במורד המדרגות" שנכתבה לצלילי הסוויטה השלישית לצ'לו של באך. יצירות נוספות שיבוצעו במופעים: "ריקוד הפסטיבל" עם מוסיקה של הומל, "קארגו" עם מוסיקה של מיו ו-"פסיפיק" עם מוסיקה של הריסון.

מתי: המופע של להקת הבלט של מרק מוריס בישראל יחולק לשני מופעים שיתקיימו במהלך חודש פברואר 2016 בין התאריכים 2-6/2/2016 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב.

מחיר כרטיסים: מחיר הכרטיסים נע בין 155 ל-305 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

לוס ויואנקוס - פברואר ומרץ 2016


אחת מלהקות המחול המצליחות ביותר בעולם "לוס ויואנקוס" (Los Vivancos) המורכבת משבעה אחים רקדנים מקצועיים תגיע לישראל לסדרת הופעות עם המופע החדש שלה "Aeternum" ותופיע באשדוד, ב"ש, ירושלים ועוד.

הלהקה לקחה את ריקוד הפלמנקו שלב אחד קדימה ומשלבת בו סגנונות עולם הריקוד כגון בלט, מחול מודרני, אקרובטיקה וקרקס, אומנויות לחימה ועוד.

מתי: להקת לוס ויואנקוס תופיע בישראל במהלך חודשי החורף פברואר ומרץ 2016 בירושלים, אשדוד, ת"א, חיפה ובאר שבע.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים להופעה נעים בין 148 ל-294 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים לאשדוד, באר שבע וירושלים מתבצעת באמצעות האתר הבא. מכירת הכרטיסים להופעות בת"א מתבצעת באתר הבא ולהופעה בחיפה באתר הבא.

ג'יזל ואגם הברבורים: סנט פטרסבורג - מרץ 2016


להקת הבלט של סנט פטרסבורג אשר נחשבת לאחת מהלקות הבלט המובילות והמוכרות ביותר בעולם חוגגת 20 שנה להיווסדה ותגיע להופעות בישראל בחודש מרץ 2016 יחד עם הרקדנית אירינה קולסניקובה שנחשבת לאחת הרקדניות הטובות ביותר בעולם.

הלהקה תציג כאן שתיים מהיצירות המוכרות ביותר בעולם הבלט - "אגם הברבורים" שכתב המלחין הרוסי צ'ייקובסקי בכוראוגרפיה של מריוס פטיפה ולב איבנוב ואת היצירה "ג'יזל" שכתב אדלוף אדם בכוריאוגרפיה של ז'אן קוראלי, ז'ול פרו ומריוס פטיפה.

מתי: הלהקה תופיע בין התאריכים 1-7 במרץ 2016 במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב ובאולם שרובר בתיאטרון ירושלים ובמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע

מחיר כרטיסים: מחיר הכרטיסים מתחיל ב-161 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

טודס (Todes) - מרץ 2016


להקת הבלט האגדית "טודס" של אלה דוחובה תגיע לישראל בחודש מרץ הקרוב עם תוכנית חדשה. ללהקה סגנון ייחודי והיא מציגה כוראוגרפיה חדשנית עם עיצוב במה ובגדים ואפקטים מקוריים שלא נתקלים מדי יום.

במהלך שנות פעילותה, הספיקה הלהקה להופיע על הבמה עם כוכבי על, כגון ריקי מרטין, להקת "בויז טו מן" ועוד.

מתי: הלהקה תופיע בין התאריכים 9-16 במרץ 2016 בת"א, ירושלים, חיפה, באר שבע, אשדוד וכרמיאל.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים נעים בין 184 ל-304 ש"ח.. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אגם הברבורים וסינדרלה על הקרח - יולי 2016


להקת הבלט של סנט פטרסבורג תחזור שוב לישראל בקיץ 2016 והפעם תציג 2 מופעים בגרסת על הקרח - אגם הברבורים עם המוסיקה המוכרת של צ'ייקובסקי ולראשונה גם את סינדרלה עם המוסיקה של סרגיי פרוקופייב.

בניגוד למופעי החלקה על הקרח הקונבנציונליים, מופעים אלו יציגו את הכוריאוגרפיה המלאה של היצירות במופע על הקרח ולא רק חלקים קצרים. הרקדנים והאלופים האולימפיים של הלהקה יציגו את המופע על משטח קרח אמיתי ולא מלאכותי שמקנה לתנועותיהם את הקלילות והחלקות הנדרשים בבלט אמיתי.

מתי: להקת הבלט סנט פטרסבורג תופיע עם היצירות אגם הברבורים וסינדרלה בישראל בין התאריכים 16-28 ביולי 2016 במשכן אומנויות הבמה בבאר שבע, תיאטרון הצפון בחיפה ובמשכן לאומנויות הבמה בתל אביב

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים נעים בין 154 ל-354 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים לאגם הברבורים מתבצעת באמצעות העמוד הבא ולסינדרלה בעמוד הבא.


רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: כל הופעות המחול של 2016: מי יגיע לכאן ומתי? Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: כל הופעות המחול של 2016: מי יגיע לכאן ומתי? Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top