728x90 AdSpace

אירועי פסח 2015 - כל ההופעות והאירועים

יום ראשון, 15 במרץ 2015

הדג נחש, אברהם טל ומשינה בפסטיבל לילות ירח בגולן, נסיך מצרים עם מירי בוהדנה, קרקס מדראנו, יובל המבולבל עם מיקי בקרקס ועוד. קבלו את כל האירועים והמופעים השווים ביותר בחול המועד פסח 2015. שימו לב: כתבה מתעדכנת.

(עדכון אחרון: 15/3/2015)

חול המועד פסח 2015 כבר לא כל כך רחוק מאיתנו וזה הזמן לבדוק אילו הפקות, פסטיבלים, הופעות ואירועים מחכים לכם בחג הקרוב. הנה רשימה שגם תתעדכן מדי עת של כל אירועי פסח 2015:

נסיך מצרים - חוה"מ פסח 2015


אחת ההפקות הגדולות של פסח 2015 היא ההצגה והמחזמר "נסיך מצרים" שתציג את מירי בוהדנה, מאיה בוסקילה, גיא זוארץ, מיקי קם, רינת גבאי ועוד. המחזמר יעסוק כמובן בסיפור יציאת מצרים כאשר זוארץ ישחק את התפקיד של משה, רינת גבאי תשחק את מרים אחותו ובוסקילה ובוהדנה ישחקו לסירוגין את תפקיד בת פרעה. משה קפטן הוא זה שיביים את ההצגה.

מיקום ותאריכים: ההצגה "נסיך מצרים" תציג 15 מופעים במהלך חול המועד פסח 2015 בהיכל טוטו החדש בחולון.

מחיר כרטיסים: מחיר כרטיס להצגה הוא 134 ש"ח או 94 ש"ח במכירה מוקדמת. מכירת הכרטיסים מתבצעת באתר איוונטים בעמוד הבא.

יובל המבולבל ומיקי בקרקס - חול המועד פסח 2015


כוכבי הילדים מיקי ויובל המבולבל יציגו השנה בחוה"מ פסח 2015 מופע חדש המשלב מופע קרקס גדול עם עשרות אקרובטים, לוליינים וליצנים. 

מיקום ותאריכים: המופעים יתקיימו במהלך חול המועד פסח 2015 בחצר מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב.

מחיר כרטיסים: מחיר כרטיס להצגה עומד על 109 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

תערוכת אוטומוטור 2015 - חול המועד פסח 


תערוכת המכוניות הותיקה "אוטומוטור" תתקיים גם הפעם בחול המועד פסח 2015 בפעם ה-27 בגני התערוכה בתל אביב ותתפרס על פני 4 ימים. השנה התערוכה תקיף תחומים גדולים יותר ותתפרס על מספר גדול יותר של אולמות תצוגה כאשר הקונספט החדש הוא כל אולם - עולם מוטרי מסוג אחר.

מיקום ותאריכים: המופעים יתקיימו במהלך 4 ימים חול המועד פסח 2015 בין התאריכים 5-8 באפריל.

מחיר כרטיסים: מחיר כרטיס לתערוכה עומד על 100 ש"ח לכרטיס בודד או הנחה לקנייה משפחתית (שני מבוגרים ושני ילדים) - 304 ש"ח לכל המשפחה. מכירת הכרטיסים מתבצעת באתר איוונטים בעמוד הבא.

לילות ירח בגולן - פסח 2015


הפסטיבל הותיק לילות ירח בגולן יתקיים גם בפסח 2015 ויציג במהלך חול המועד פסח הופעות מעניינות במיוחד. אברהם טל והדג נחש יציגו בפסטיבל את המופע המשותף שלהם, משינה שתחזור השנה לסיבוב הופעות, תקיים הופעה גדולה במקום וגם מופע מיוחד ומסקרן יפגיש בין 7 פסנתרנים מכל רחבי הקשת המוסיקלית ויציג על במה אחת את שלמה גרוניך, רמי קליינשטיין, ליאוניד פטשקה, עומרי מור ועוד.

מיקום ותאריכים: פסטיבל לילות בגולן יתקיים באמפי גולן בחול המועד פסח בין התאריכים 6-8 באפריל 2015.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים ינועו בין 144 ל-190 ש"ח. מכירת הכרטיסים למשינה מתבצעת בעמוד הבא. מכירת הכרטיסים להופעה של הדג נחש ואברהם טל בעמוד הבא ומכירת הכרטיסים למופע שבעת הפסנתרנים תתבצע בעמוד הבא.

האופרטה נסיכת הצ'רדש בישראל - חול המועד פסח 2015


האופרטה "נסיכת הצ'רדש" שנכתבה ב-1951 מגיעה מבודפשט בפעם הראשונה לישראל יחד עם 35 שחקנים וזמרים. האופרטה מוצגת כמחזמר עם משחק, שירה ומחול בלווי תזמורת בניצוחו של פולי פרקש.

מיקום ותאריכים: האופרטה נסיכת הצ'רדש תציג מספר גדול של הופעות במהלך חול המועד פסח 2015 בירושלים, פתח תקווה, רחובות, ראשון לציון, באר שבע, אשדוד ועוד.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים נעים בין 164 ל-304 ש"ח בהתאם למקומות הישיבה. מכירת הכרטיסים לכל ההופעות של האופרטה ברחבי הארץ תתבצע באמצעות האתר הבא.

המצודה - קרבות אבירים בעכו בחול המועד פסח 2015


"המצודה" שבחצי האי עכו, תשיק במהלך חול המועד פסח חוויה משפחתית שטרם נראתה בישראל: קרב אבירים על סוסים בסטנדרטים בינלאומיים שיתקיים בהיפודרום המקורי ומשתה אבירים קסום בתוך אולמות האבירים המשוחזרים.

הקהל יתחלק לקבוצות, כשכל קבוצה תעודד אביר אחר. מיד לאחר קרב האבירים, הילדים יוזמנו להשתתף בסדנת יצירה ארכיאולוגית ברוח התקופה, במהלכה הם יחצבו בגושי אבנים וסלעים באמצעות כלים מיוחדים, וימצאו מדליות ואוצרות, אותם הם ישמרו כמזכרת. משך סדנת היצירה הוא כ-45 דקות.
 
מיקום ותאריכים: המופעים יתקיימו במהלך חול המעוד פסח בין התאריכים 5-11 באפריל 2015 באתר המצודה בעיר העתיקה של עכו.

מחיר כרטיסים: מחיר הכרטיס לאירוע הוא 95 ש"ח לאדם או 325 ש"ח לכרטיס משפחתי (זוג הורים ו-2 ילדים). מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות אתר איוונטים בעמוד הבא.


פסטיבל חיפה להצגות ילדים - פסח 2015


גם השנה יתקיים בחיפה פסטיבל חיפה להצגות ילדים הפעם בניהולו האומנותי של איציק ווינגרטן שיציג עשרות הצגות משובחות ואיכותיות לכל המשפחה. בין ההצגות השונות ניתן לציין את ההצגות "אבא בורח עם הקרקס" ע"פ ספרם של אתגר קרת ורותו מודן, "הרפתקאות חמור שכולו תכלת" שהוא עיבוד לספר של הצייר והסופר נחום גוטמן וההצגה "גיבורה קטנה" ע"פ ספרה של פרנסס הודג'סון ברנט.

מיקום ותאריכים: הפסטיבל יתקיים בתיאטרון חיפה בחול המועד פסח בין התאריכים 5-7 באפריל 2015.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים לפסטיבל נעים בין 62 ל-82 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

פסח מההצגות במיני ישראל לטרון - פסח 2015


פארק מיני ישראל שבלטרון יציג בחול המועד פסח הקרוב סדרת הצגות ופעילויות לילדים ולכל המשפחה כאשר בכל יום במהלך חוה"מ פסח תתקיים הצגה ופעילות. בין ההצגות שיוצגו - הכבש ה-16, ילד פלא, דלת הקסמים, בייגלה ועוד.

מיקום ותאריכים: הפסטיבל יתקיים בפארק מיני ישראל בלטרון במהלך חול המועד פסח בין התאריכים 4-11 באפריל 2015.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים לכל ההצגות הוא 74 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

קרקס בראבו - פסח 2015


קרקס בראבו הבינלאומי מגיע לישראל במתכונת חדשה עם אורחים מכל העולם במיוחד לחול המועד פסח 2015.  הקרקס יציג עשרות משתתפים עם מיומנות מרהיבות לכל המשפחה.

מיקום ותאריכים: קרקס בראבו יציג מופעים במהלך חול המועד פסח בערים ראשון לציון, קרית מוצקין, באר שבע, פתח תקווה, קיבוץ גן שמואל, קיבוץ יפעת וקיבוץ גבעת ברנר.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים לקרקס יעמדו על 84 ש"ח. מכירת הכרטיסים לכל הופעות הקרקס מתבצעת באמצעות האתר הבא.

פסח 2015 בחי כיף בראשון לציון


גן החיות בראשון לציון מציע פעילויות והצגות ילדים בחול המועד פסח הקרוב. בין ההצגות שיתקיימו במקום: סבא טוביה, מולי וצומי ופרדי שאוהב חיות.

מיקום ותאריכים: הפעילות וההצגות יתקיימו בגן החיות של ראשון לציון בשדרות גולדה מאיר בחול המועד בין התאריכים 4-11 באפריל בשעות הבוקר.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים הם 64 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

צלילי המוסיקה - פסח 2015


המחזמר צלילי המוסיקה ממשיך לרוץ גם ב-2015 ויציג הופעות במהלך חול המועד פסח יחד עם אניה בוקשטיין, לימור שפירא, רפי ווינשטוק, ענת עצמון ותזמורת סימופנט רעננה.

מיקום ותאריכים: צלילי המוזיקה יציג הופעות במהלך חול המועד פסח 2015 בין התאריכים 4-6 באפריל באודיטוריום ע"ש סמולרש באוניברסיטת תל אביב.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים הם 139 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

קרקס מדראנו - פסח 2015


גם קרקס מדראנו, אחד הקרקסים המפורסמים ביותר בעולם שחוגג 150 שנות פעילות במופע חדש ומיוחד, יגיע לישראל. קרקס מדראנו החל את פעילותו עוד בסוף המאה ה-19 והפך לאחד הקרקסים המפורסמים ביותר בעולם. הקרקס ידוע בזכות תרגילי האקרובטיקה והפעלולים שהוא מציג הנחשבים למסוכנים ולקשים ביותר בעולם.

מיקום ותאריכים: קרקס מדראנו יקיים מופעים במהלך כל ימי חול המועד פסח 2015 (גם בשישי ושבת) בספורטק ת"א.

מחיר כרטיסים: מחירי הכרטיסים לקרקס יעמדו על 104 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

שולית הקוסם במופע הקסמים הגדול - פסח 2015


מחזמר לכל המשפחה, בכיכובם של סופי צדקה, מתי אטלס ועודד מנסטר. סיפורו של שולית הקוסם, שבזכות תושייה ואומץ לב הציל ממלכה שלמה.


מיקום ותאריכים: המופע יתקיים באוהל היכל הקרקס האותנטי בכפר הירוק ברמת השרון בין התאריכים 5-11 באפריל 2015.

מחיר כרטיסים:  מחיר כרטיס להצגה הוא 85 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באתר הבא.

הרפתקה בממלכת הצעצועים - פסח 2015


מופע מוסיקלי חדש לילדים ולכל המשפחה בפסח הקרוב אשר יציג את כל כוכבי תוכניות הילדים המצויירות כגון סמי הכבאי, הלו קיטי, כוכבי לגו (צ'ימה, נינג'אגו, באטמן) ועוד, מעל במה אחת.

מיקום ותאריכים: המופע יתקיים בהיכל נוקיה בתל אביב תל אביב ובהכיל רוממה בחיפה בחול המועד פסח בין התאריכים 5-8 באפריל.

מחיר כרטיסים: מחיר הכרטיסים לכל ההופעות של הרפתקה בממלכת הצעצועים הוא 142 ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות משרד הכרטיסים "קופת ת"א" בעמוד הבא.

כרטיסים מוזלים והנחות: לקוחות "כאל" יכולים לרכוש את הכרטיס במבצע 1+1 בתאריכים מסויימים בהיכל נוקיה. פרטים נוספים, בעמוד הבא.

תערוכת משחקי הכס - פסח 2015


חברת Yes מביאה לארץ במהלך חול המועד פסח את תערוכת משחקי הכס הרשמית של HBO שתציג כ-70 מוצגים מקוריים מהסדרה כגון שמלות, כלי נשק, תכשיטים, גלימות ועוד ועוד חוויות אינטראקטיביות מיוחדות לקהל שיגיע לתערוכה.

מיקום ותאריכים: התערוכה תתקיים במהלך חול המועד פסח בין התאריכים 5-9 באפריל בהאנגר 11 בת"א.

מחיר כרטיסים: הכרטיסים מחולקים חינם ללקוחות Yes אך לפי הפרסומים ברשת, כרגע כל הכרטיסים אזלו וקיימת רק אפשרות להרשמה לרשימת הממתינים בעמוד הבא באתר Yes.


מופעים ואירועים נוספים יעודכנו בהמשך....

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: אירועי פסח 2015 - כל ההופעות והאירועים Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: אירועי פסח 2015 - כל ההופעות והאירועים Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top