728x90 AdSpace

הצגות בתיאטרון קליפה - אוקטובר 2013

יום שלישי, 24 בספטמבר 2013
אילו הצגות חדשות מחכות לכם בתיאטרון קליפה באוקטובר 2013? כל הפרטים, בידיעה שלפניכם.

תיאטרון קליפה פרסם את ההצגות החדשות שיוצגו במהלך חודש אוקטובר. להלן רשימת ההצגות יחד עם מידע על כל הצגה ומחירי הכרטיסים:

בייבי פאוסט

מופע ליצני על תיאטרון והורות

02.10.2013, יום רביעי בשעה: 20:30

פיודור מקרוב הוא ליצן ושחקן. בילה יותר מ10 שנים כחלק מלהקת הליצנים הבינלאומית עטורת הפרסים Snowshow, הופיע בתיאטרון "גשר" ("יונה ונער"), חלק מ"תיאטרון איש" ("אודיסאוס כאוטיקוס").  

שחקן צעיר תקוע לבד בביתו עם תינוקת.
פתאום – דרררינג! מגיעה הצעה שאי-אפשר לסרב לה: תפקיד ראשי במחזה "פאוסט".
החזרות מתחילות, ובמהרה המחזה מתחיל להשתלט על המציאות...

המופע מורכב מנמברים ליצניים ומבוצע (כמעט) ללא מלים.

פיודור מקרוב הוא ליצן ושחקן. בילה יותר מ10 שנים כחלק מלהקת הליצנים הבינלאומית עטורת הפרסים Snowshow, הופיע בתיאטרון "גשר" ("יונה ונער"), חלק מ"תיאטרון איש" ("אודיסאוס כאוטיקוס").

משך המופע כ-60 דקות. מחיר כרטיס: 70 ש"ח
קהל היעד: כולם.

האישה שלא רצתה לרדת אל הקרקע – טרילוגיה

3.10.2013, חמישי, בשעה: 20:30

תיאטרון טוטאלי המשלב תנועה ואקסטרים עם חפצים יומיומיים. אלו פרקים בחייה של אישה המסרבת לרדת לקרקע. תלויה באוויר, היא אינה נכנעת לחוקי הכבידה ונקלעת למצבים גופניים קיצוניים ואבסורדיים. כל פרק בטרילוגיה חושף רובד נוסף באישיותה של האישה.

לאחר הבכורה של  פרק א' בפסטיבל קליפה אדומה 2012 ושל "תלויה" בפסטיבל אינטימדאנס 2012, עולה עכשיו הטרילוגיה השלמה עם הפרק השלישי והאחרון: "הולכת על המים".

יוצרת ומופיעה: גבריאל נויהאוס, עריכת סרטים: איילה ארליך וגבריאל נויהאוס, עיצוב תאורה: אסי גוטסמן 

משך המופע: כ-50 דקות. מחיר כרטיס: 60 ₪ הנחה לסטודנטים וגמלאים 50 ₪ עד גיל 25 ב 25 ₪
כרטיסים: 03-6879219 

"מה קורה עם שבתאי?"- הצגת ילדים
 
לגילאי 3-7

19.10.2013, יום שבת, בשעה: 10:00 ובשעה: 11:45

ההצגה מה קורה עם שבתאי? מתייחסת בהומור ובעדינות לשאלה שמטרידה ילדים רבים. מה עושים האנשים והחיות הקרובים אליהם כשהילדים לא איתם?
הניגוד בין נקודת המבט הדואגת של הילדה עמליה על יומו של שבתאי, לבין ההשתוללות הנהדרת של שבתאי הכלב וחבריו, מאפשרת לילדים לדלג בין העולם האמיתי ועולם הפנטסיה. בדרך, שבתאי מתמודד עם שכנה מפחידה, משחק עם חבריו, לומד לוותר לחבר ועושה חיים משוגעים.

כתבה ועיצבה: אורית ברגמן | בימוי וכוריאוגרפיה: מיכל הרמן ואלון שוובה ליווי אומנותי: עידית הרמן | תאורה: אסי גוטסמן | תפאורה: אורית ברגמן | תלבושות: עידית הרמן | בובות ואביזרים: דמיטרי טולפנוב
יוצרים ומשתתפים: אנאל בלומנטל, קזויו שיונורי, רפאל קפוסטיאן, צבי פטרקובסקי, עידית הרמן.

משך המופע 50 דק'. מחיר הכרטיס: 60 ₪  

השיר של לולה- הצגת ילדים חדשה

עיצוב בימתי מרהיב, שירה ונגינה חיה, תיאטרון צלליות וריקודים קצביים

לגילאי 3-7

26.10.2013, יום שבת בשעה: 10:00 ו11:45

ללולה הצבועה יש צוואר עבה, שיניים חדות, רגליים מוזרות, ידיים ארוכות, ופרווה קוצנית מנוקדת. כל החיות בורחות מפניה. "אל תיבהלו" מנסה לולה לקרא אחריהן, אבל במקום זה יוצא לה צחוק מפחיד, צחוק של צבועה. ללולה יש קול של מלאך ושיר שאף אחד עוד לא שמע. האם לולה תצליח אי פעם למצוא חברים?
תיאטרון קליפה מעלה הפקה חדשה המיועדת לילדים בגילאי 7 – 3, בעקבות הצלחתה של ההצגה מה קורה עם שבתאי? החוגגת 5 שנות הרצה נפלאות.

השיר של לולה נוצר מתוך אהבה והקשבה לילדים ולעולם הדמיון העשיר שלהם, השאיפות, הפחדים והשמחות שבחייהם, תוך שימת לב לפרטים קטנים כגדולים. ההצגה מספרת את סיפור הצלחתה של לולה, צבועה כעורה, שאינה מקובלת בחברת חיות היער, באמצעות עיצוב בימתי מרהיב, שירה ונגינה חיה, תיאטרון צלליות וריקודים קצביים, לצד כתיבה שנונה ומצחיקה המיועדת לילדים ומתאימה גם להורים.

כתיבה ועיצוב: אורית ברגמן, בימוי: עידית הרמן, כוריאוגרפיה: מיכל הרמן, תלבושות: יערה צדוק
ביצוע תפאורה: דמיטרי טולפנוב, שגיא שונולד, ירון בראלי, לחן השיר של לולה ועיצוב פס-קול: צבי פטרקובסקי, יוני טל, דמיטרי טולפנוב, סאונד: יוני טל, משתתפים: צבי פטרקובסקי, עדי פז, קזויו שיונורי, שרה צוויג

משך המופע 50 דק'. מחיר הכרטיס: 60 ₪ , הנחות לסטודנטים, חיילים ואזרחים ותיקים

תמונה: גדי דגון

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: הצגות בתיאטרון קליפה - אוקטובר 2013 Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: הצגות בתיאטרון קליפה - אוקטובר 2013 Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top