728x90 AdSpace

המלצות להצגות בדצמבר

יום ראשון, 2 בדצמבר 2012
ברוכים הבאים לפינה החודשית שלנו בה אנו ממליצים לכם על הצגות מומלצות לחודש הקרוב. והפעם, הצגות מומלצות לחודש דצמבר 2012.

מאת: מערכת האתר

רוחל'ה מתחתנת - בית לסין

על פי הסיפור של הסופרת סביון ליברכט "החתן המושלם של רוחל'ה" מתוך ספרה "צריך סוף לסיפור אהבה", מציג תאטרון לסין את ההצגה "רוחל'ה מתחתנת" בכיכובם של ששון גבאי ומיה דגן.

תקציר ההצגה: רוחל'ה היפה, החכמה והמוכשרת מצאה סוף סוף חתן בסוף שנות השלושים לחייה! שלוימה, אביה, אלמן ניצול שואה, יוצא מגדרו מרוב התרגשות. ואולם בעקבות הפגישה עם החתן, שנראה מושלם, נחשפים זכרונות כואבים מהתקופה בפולין.

עם התעוררות הזיכרון של אירוע אחד שהודחק מחליט שלוימ'ה לבטל את החתונה, נחשפת מערכת היחסים הכואבת בין רוחל'ה לבין לאה, אחותה הגרושה ומתגלה סיפור ידידותם המופלאה של אביה של רוחל'ה ושל סטאשק, שעברו יחד את תקופת המלחמה ההיא וחלקו ביחד אהבה גדולה לאמה של רוחל'ה.

משתתפים: ששון גבאי, מיה דגן, אברהם סלקטר, מיכה סלקטר, קרן צור.
בימוי: ציפי פינס

רוחל'ה מתחתנת - 7 בדצמבר בשעה 21:30 בתאטרון לסין שבדיזנגוף.

הזמנת כרטיסים להצגה רוחל'ה

חמישה קילו סוכר - תיאטרון גשר

על ההצגה חמישה קילו סוכר כבר כתבנו לכם באתר. ההצגה נכתבה ע"י גור קורן, שחקן ומחזאי צעיר, והרעיון למחזה עלה בעקבות מות סבו, כאשר כשנתיים קודם לכן החל לקרוא את זכרונותיו של סבו בעיירת הולדתו בפולין בתקופת מלחמת העולם השנייה.

משתתפים: גור קורן, נועה קולר, רונית בקרמן, יובל ינאי וציון אשכנזי.

חמישה קילו סוכר - 3/12, בתיאטרון גשר בשעה 21:30.

רכישת כרטיסים להצגה חמישה קילו סוכר (כולל הנחות).


בין אשה לשטן - תיאטרון הסמטה

תיאטרון הסמטה מציג את "בין אשה לשטן" - מחזה ריאליסטי המספר את סיפורם של דני ורוברטה. שני פליטים של החברה המנסים בכול כוחם, בדרך פתלתלה ומיוחדת, למצוא את האור שבקצה המנהרה. הוא פצוע ונטוש – ילד רחוב שורד היא מובטלת ומחפשת אהבה, גם אם רגעית.

המחזה נכתב ע"י פטריק שאנלי ומעובד ומבויים ע"ימשה איבגי. משתתפים בהצגה: אליזבט גלבוע ודני ברוסובני.

בין אשה לשטן -  4/12, 5/12 בשעה 20:30 באולם העליון בתיאטרון הסמטה.

הזמנת כרטיסים אונליין להצגה בין אשה לשטן

שלמה המלך ושלמי הסנדלר - תיאטרון הבימה

ההצגה שלמה המלך ושלמי הסנדלר בהפקתו של תיאטרון הבימה מבוססת על המחזה שכתב סמי גרונמן ותורגם ע"י נתן אלתרמן המספר על המלך שלמה (קושניר) והתמודדותו עם סנדלר בשם שלמי (קושניר) שדומה לו שתי טיפות מים.

את המוסיקה להצגה כתבו יוני רכטר וסשה ארגוב ומשחקים בה גם השחקנים רבקה גור, פיני גדרון, אורי בנאי, ליטל גבאי, שמעון כהן, יונתן רוזן ועוד.

שלמה המלך ושלמי הסנדלר - 13, 15 ו-16 בדצמבר בשעה 20:30 בהיכל התרבות בפתח תקווה.

הזמנה באינטרנט של כרטיסים להצגה שלמה המלך ושלמה הסנדלר


קזבלן - תיאטרון הקאמרי

עיבוד חדש של המחזמר המצליח קזבלן חוזר לקאמרי בכיכובו של השחקן עמוס תמם. יגאל מוסינזון כתב את המחזה עליו מבוסס המחזמר, שהינו מקרוקוסמוס של החברה הישראלית, עת שכיהן כדובר משטרת ישראל. המחזה הועלה כבר ב-1954 על בימת תאטרון הקאמרי - עם יוסף ידין בתפקיד קזבלן וחיה הררית בתפקיד רחל. דמותו של קזבלן הינה פרי דמיונו של יגאל מוסינזון.

המחזמר מבוסס על מחזהו המקורי של יגאל מוסינזון שהועלה ב- 1954 בקאמרי. את המחזה המקורי עיבדו למחזמר ב-1966 יגאל מוסינזון, ויואל זילברג,. מוסיקה: דובי זלצר, שירים עמוס אטינגר, דן אלמגור, חיים חפר.

 קזבלן - 20/12 בשעה 20:30 בתיאטרון הקאמרי החדש 1.

רכישת כרטיסים לקזבלן

בוסתן ספרדי - הבימה

ההצגה בוסתן ספרדי, אחת ההצגות המצליחות ביותר בישראל, נודדת למודיעין בחודש דצמבר ב-17 וב-18 לדצמבר בהיכל התרבות במודיעין.

למי שעדיין לא מכיר, המחזה מתאר הווי של שכונה ספרדית בירושלים של הימים ההם, בשימו דגש על משפחה אחת - משפחת קסטל. דברים שבינו לבינה, אבות ובנים, פילוסופיה עממית, שמש הקורה לסליחות, מגיד עתידות, יחסי שכנים. בין תמונה לתמונה פזורים שירי אהבה וכאב, שמחה ויגון, רומנסות אהובות.

משתתפים: יעקב כהן, רובי פורת-שובל, גלית גיאת, נירית אהרוני, דפנה ארמוני, אורי בנאי, אילן ליבוביץ, סיגי חזמה, שמחה ברבירו, פולי רשף, שחף סגל, לילך כספי / מיכל ברנד, אמיר לוי, גיא זו-ארץ / גיל קפטן, אורי בדר.

בוסתן ספרדי - 17 ו-18 בדצמבר בשעה 20:30 בהיכל התרבות במכבים/רעות/מודיעין.

רכישת כרטיס לבוסתן ספרדי  • תגובות לכתבה

0 comentários:

Item Reviewed: המלצות להצגות בדצמבר Rating: 5 Reviewed By: -
  • תגובות לכתבה

0 comentários:

הוסף רשומת תגובה

Item Reviewed: המלצות להצגות בדצמבר Rating: 5 Reviewed By: -
Scroll to Top