המומלצים :
  מומלצים

יום שלישי, 7 באוקטובר 2014

וואן דיירקשן בישראל ב-2015?

וואן דיירקשן בישראל ב-2015?

לפי פרסומים שונים ברשת, להקת וואן דיירקשן (One Direction) עשויה להגיע לישראל כבר באפריל 2015. כמה תהיו מוכנים לשלם על כרטיסים? כל הפרטים, בכתבה הבאה.


לפי כמה פרסומים ברשת, להקת הנוער המצליחה ביותר בכל הזמנים וואן דיירקשן נמצאת במשא ומתן ראשוני בלבד ורחוק מסיכומים עם כמה מפיקים ישראלים להופעה בישראל בחודש אפריל 2015. בשנים האחרונות פורסמו לא מעט ידיעות על הגעתם של וואן דיירקשן לישראל אך עד עתה, אך מפיק ישראלי עדיין לא עשה זאת. הלהקה צפויה לצאת לסיבוב הופעות בינלאומי כאשר באפריל 2015 צפויה להופיע בדובאי. לכן, במידה והופעה כזאת תקרה בישראל, סיכיים גבוהים שזה יקרה בחודש זה.

להקת וואן דיירקשן המונה חמישה זמרים צעירים (נייל הורן, ליאם פיין, הארי סטיילס, לואי טומלינסון, זאין מליק) והוקמה במחנה האימונים של תוכנית הטלוויזיה הבריטית "The X Factor", נחשבת כיום ללהקת הנוער המצליחה ביותר בעולם ומנה מיליוני מעריצות ומעריצים ברחבי העולם.

לוואן דיירקשן גם עשרות אלפי מעריצים ומעריצות בישראל המכונים "דיירקשנים" או "דיירשקניות" והם בוודאי ישמחו לראות אותם כאן בהופעה בפארק הירקון. לפי הפרסומים, חשוב להדגיש כי המשא ומתן נמצא במגעים ראשוניים בלבד ורחוק משלבי סיכום כאשר חלק מהשיקולים הם גם כמובן מחירי הכרטיסים שצפויים להיות יקרים יחסית במידה והופעה כזאת אכן תתקיים.

כמה הייתם מוכנים לשלם עבור כרטיסים להופעה של וואן דיירקשן בישראל? 

ענו על הסקר הבא ותוכלו לעזור אולי למפיקים ישראלים שונים המתעניינים בהבאתם של הדיירקשן לישראל, לקבל אינדיקציה על מחירי הכרטיסים להופעה:אתר כרטיסים ברשת ימשיך לעדכן בכל ידיעה או התפתחות חדשה בנושא בכתבה זו ובדף הפייסבוק של האתר (למי שלוחץ על "אהבתי"). רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מוסיקה 3832006857600123092

9 תגובות

 1. סבא שלי משלם עלי..

  השבמחק
 2. אם הם יבואו אני יקנה VIP לא משנה כמה זה יעלה...

  השבמחק
 3. ברור שהלךךך!! כפרה על ארייי!! אבל אני הכי אוהבת את ניאלל

  השבמחק
  תשובות
  1. אלך * הארי * נייל *
   הייתי חייבת

   מחק
 4. יאווו הלוואי שהם יגיעווו אני כבר 4שנים מחכה !ברור שאשלם כל סכום!!! הלוואי שבאמת יקשיבו לנו,לדיירקשניות והדיירקשנים ....

  השבמחק
 5. רק אני תוהה אם הם ניסו לרמוז לנו כל ה4 שנים האלה לחסוך כי זה יעלה הרבה ?
  סתםסתם
  אני אבוא בכל סכום .

  השבמחק
  תשובות
  1. תקשיבי יש מצב....חחחח

   מחק
 6. הם האהבות שלי כבר 4 שנים אני מחכה
  שיבואו נכבר!!!כל סכום אני ייישלם העיקר שיבואו!!!

  השבמחק
 7. נראלכם שאני לא יבוא להופעה?????!!!!!?!?!?!?!?!?!?! אני מתה אליהם!!!!כל מחיר !כל סכום!רק כדי לראות לואי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ואני גם יקנה כרטיס מאחורי הקלעים ולא משנה באיזה מחיר!!!!!!!

  השבמחק

Scroll To Top
item