המומלצים :
    מומלצים

יום ראשון, 29 ביוני 2014

פסטיבל לגו - יולי אוגוסט 2014

פסטיבל לגו - יולי אוגוסט 2014

פסטיבל לגו חדש שיתקיים בהאנגר 11 בנמל ת"א ביולי ואוגוסט 2014 יציג מתחמי ענק, מיצגים ופעילויות מעולם הלגו. כמה עולים כרטיסים ואיפה מזמינים?

פסטיבל לגו Lego ענק יתקיים במהלך הקיץ הקרוב בחודשים יולי ואוגוסט 2014 בהאנגר 11 בנמל תל אביב ויציג פעילויות רבות לילדים ולכל המשפלה מעולם הלגו.

לרכישת כרטיסים לתערוכת הלגו באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

הפסטיבל שמופק בשיתוף עם רשת סופר פארם יציג מתחמי יצירה ענקיים, מתחמים אינטראקטיביים, פסלי לגו ענקיים, מתחם XBOX ומעל 1,000 מיצגי לגו בכל המותגים המוכרים כמו סטארוורס, נינג'גו, צ'ימה ועוד מותגים המוכרים לכל הילדים בישראל.

בין הפעילויות שיוצגו בתערוכה:

מתחם LEGO CITY - מתחם ענק בגודל 150 מ"ר של המותג LEGO CITY בו יוצגו כל הערכות של לגו סיטי: שדה תעופה, רכבות, רחובות, כבישים, דמויות ועוד.

מתחם הפעילות LEGO TECHNICES כלים חדשים מהמותג האהוב שהמבקרים יוכלו לתפעל בעזרת שלט אינפרא אדום באתר בנייה מלגו שמוקף במנופים, חצץ, שלד בנייה ורקע אורבני ובנוסף, אוסף מכוניות וטרקטורים המופעלים עם שלט, במסלול מכשולים מאתגר.

מתחם הפעילות LEGO MIND STORM - אוסף של דגמי רובוטים משוכללים המופעלים על ידי שלט. חוויה שהמבקרים יכולים גם לשחק ולהפעיל.

מתחמי X BOX – מסכי ענק עם משחקי הוידאו האהובים מעולם הלגו.

LEGO FRIENDS לבנות - מתחם פעילות ענק לבנות, בו הן יוכלו להיכנס לסלון יופי עם ספות, שולחנות ועמדות איפור, ויפגשו מאפרות מקצועיות שיאפרו ויקשטו אותן כמו הדמויות האהובות מ- LEGO FRIENDS.

מתחם STAR WORS – הדמויות המוכרות והאהובות מ- STAR WORS יחכו למבקרים, ביחד עם דמות אנושית של yoda, במתחם מעוצב ומשוכלל המשלב אפקטים מיוחדים, תאורה וסאונד.

מתחם קולנוע – המשפחה והילדים יוכלו ליהנות משלל הסרטים והסדרות האהובות של לגו, בהם: הסדרות האהובות של ניקולודיאון: צ'ימה, Star Wors, נינג'גו ו- Friends, קטעים מתוך הסרט The Lego Movie ועוד.

כרטיסים לפסטיבל לגו בנמל ת"א - יולי אוגוסט 2014


פסטיבל הלגו יתקיים בין התאריכים 23 ביולי ועד ה-30 באוגוסט 2014 בהאנגר 11 בנמל ת"א. שעות פעילות הפסטיבל הן ראשון עד חמישי ושבת בין השעות 9:00 - 21:00 ושישי בין השעות 9:00 - 16:00.

מחירי הכרטיסים לפסטיבל הם 104 ש"ח לאדם או 304 ש"ח לכרטיס משפחתי כאשר ניתן לרכוש כרטיס בארבע שעות שונות במהלך היום. את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לדף גוגל+ שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

תערוכות 7376171147325599307

כתבו תגובה

Scroll To Top
item