המומלצים :
    מומלצים

יום שלישי, 17 בפברואר 2015

כרטיסים לתערוכת אוטומוטור 2015 - חול המועד פסח

כרטיסים לתערוכת אוטומוטור 2015 - חול המועד פסח
גם בחול המועד פסח 2015 הקרוב תתקיים תערוכת הרכבים והאופנועים "אוטומוטור" בגני התערוכה בת"א ותציג עשרות דגמי רכבים חדשים ומיוחדים ומופעים מאתגרים לכל המשפחה. כמה יעלה לכם כרטיס ואיך קונים?


תערוכת המכוניות הותיקה "אוטומוטור" תתקיים גם הפעם בחול המועד פסח 2015 בפעם ה-27 בגני התערוכה בתל אביב ותתפרס על פני 4 ימים בין התאריכים 5-8 באפריל.

לרכישת כרטיסים מהירה לתערוכת אוטומוטור בחוה"מ פסח 2015 באמצעות קנייה מאובטחת לחצו כאן

השנה התערוכה תקיף תחומים גדולים יותר ותתפרס על מספר גדול יותר של אולמות תצוגה כאשר הקונספט החדש הוא כל אולם - עולם מוטרי מסוג אחר. כמו כן, עומלים בהפקת התערוכה גם על יבוא תצוגה מיוחדת של מכוניות פאר מסוג "סופר קארס". בנוסף, לאחר הרבה מאוד זמן, תחזור התערוכה להציג גם את עולם המוטורי הימי ותציג באחד האולמות תצוגה גדולה של יאכטות וסירות.

במקביל לאולמות התצוגה, יתקיימו בתערוכות אוטומוטור 2015 גם מופעים מאתגרים לילדים ולכל המשפחה של אופנוענים ומכוניות במשטח מיוחד שיוקם לצורך כך וכן תוצג תערוכה מקצועית הכוללת מאות מותגים, מותגי קטנועים חדשים חשמליים, טכנולוגיות חדשות, כלי עבודה, ניווט, אבזור, ציוד ועוד.

אוטומוטור 2015 - פירוט כל התצוגות


עולם ההשקות - יחשפו דגמים חדשים בישראל.
עולם הדו גלגלי - יושקו אופנועי על ומונעי חשמל.
עולם השטח - יוצגו רכבי שטח קיצוניים ואבזור.
עולם הטכנולוגיות - יוצגו וימכרו בהנחות ציוד ואבזור לאנשי מקצוע ולקהל הרחב.
עולם כוחות הביטחון - יציגו צה"ל ומכבי האש את עולמם המוטורי כולל טנקים
ורכבי כיבוי נדירים ועוצמתיים.

כרטיסים לתערוכת אוטומוטור פסח 2015 


תערוכת אוטומוטור 2015 תתקיים במהלך חול המועד פסח בין התאריכים 5-8 באפריל. שעות התערוכה הן בין 10:00 בבוקר ל-20:00 בערב. מחירי הכרטיסים הם 95 ש"ח לכרטיס בודד או הנחה לקנייה משפחתית (שני מבוגרים ושני ילדים) - 299 ש"ח לכל המשפחה. הכרטיסים הם עבור יום שלם אחד בלבד בתערוכה וכולל את כל אולמות התצוגה ואת המופעים.

מכירת הכרטיסים החלה הבוקר (יום ג') ותתבצע באמצעות אתר משרד הכרטיסים "איוונטים" בעמוד הבא. ניתן לאסוף את הכרטיסים ממוקד איוונטים החל מה-2 במרץ.

רוצים לקבל את כל הכתבות והעדכונים של אתר כרטיסים ברשת באופן קבוע? לחצו כאן לדף הפייסבוק שלנו או לחצו כאן לאפשרויות אחרות.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

תערוכות 2851601335927778005

כתבו תגובה

Scroll To Top
item