המומלצים :
    מומלצים

יום שבת, 11 בינואר 2014

ווקה פיפל - הופעות 2014

להקת ווקה פיפל (The Voca People), עם המופע הבינלאומי בהפקתו של ליאור כלפון ממשיכה בסיבוב הופעות גם בשנת 2014. איפה ההופעות ואיך קונים כרטיסים? בכתבה הבאה.

הווקה פיפל (The Voca People) הינו מופע תיאטרון ווקאלי, המבוצע באופן הומוריסטי ומשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית המבצעת קולות תופים, חצוצרות, גיטרות וכלי נגינה שונים באמצעות הקול בלבד. הרכב ה The voca people מבצע עיבודים ווקאליים קצביים ומפתיעים המהווים טעימות מכ- 70 להיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים ידועים ועד למוסיקה מהסרטים, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת.

לרכישת כרטיסים להופעות של ווקה פיפל באמצעות קניה בטוחה ומהירה לחצו כאן.

המופע מספר את סיפורם של 8 חייזרים חביבים מכוכב ה"Voca" – בו התקשורת נעשית במוסיקה בלבד – אשר נחתו נחיתת חירום על כדור הארץ. לאחר הנחיתה הם מגלים בעצב כי מצבר החללית המונעת ע"י מוסיקה בלבד התרוקן. על מנת למלא את המצברים הם זקוקים לאנרגיה מוזיקלית אותה הם שואבים תוך לימוד עולם המוסיקה העשיר של כוכב הארץ ובעזרתו הנלהבת הקהל.

חלק ניכר מההצלחה הבינלאומית של המופע הינו הודות למסר האוניברסלי אותו הוא מעביר שמוסיקה מגשרת בין אנשים ותרבויות. עד כה עלה המופע המצליח על במות ב: ארה"ב – ניו יורק, דרום אמריקה, קנדה, צרפת, שוויץ, בלגיה, אסטוניה, ספרד, פורטוגל, איטליה, הולנד, גרמניה, הונגריה, רוסיה, סינגפור, הונג קונג, יוון ומלטה.

יוצר, כותב ומביים: ליאור כלפון
עיבודים וניהול מוסיקלי: שי פישמן
מפיקים: ליאור ורויטל כלפון, דורון לידה, ליאורנה סולומונס
מנהל להקה: רונן שרון

כרטיסים לווקה פיפל 2014

הווקה פיפל יופיעו במספר מקומות ברחבי הארץ בחודשים הקרובים. ניתן להזמין כרטיסים לכל ההופעות באמצעות האתר הבא.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

מוסיקה 9176278016151533025

כתבו תגובה

Scroll To Top
item